4 tipy jak jednoduše zhubnout

zpět

Snem každé ženy je mít hezkou a souměrnou postavu. Zvláště teď v létě. Občas bohužel moc času na pravidelné cvičení nezbývá. Pokud si ale vše dobře zorganizujete, je možné v podstatě cvičit i u úklidu, u televize, chce to jen ty správné pomůcky a pevnou vůli.

1 – Úklidem k dokonalosti
Uklízejte, co to jde! Možná to na první dojem zní trochu šibeničně, ale domácí práce dokážou zpevnit tělo podobně jako pravidelná svižnější chůze. Takových šedesát minut luxování vám pomůže spálit 600 kilojoulů, což už se dá srovnávat s lehkým cvičením. Stačí vzít vysavač do ruky alespoň jednou týdně. Utírání prachu ale taky není k zahození.

2 – Šlapejte u zpráv
Abyste se trochu rozpohybovala, není potřeba se hnát každý večer do tělocvičny. Pusťte si zprávy v sedm a sportujte při nich. Přes TV shopping si můžete pořídit Duo Stepper. S řídítky a protiskluzovými plošinami nevypadnete z rytmu, navíc budete sledovat na LCD displeji počet spálených kalorií. Hubnutí vám konečně nevezme ani o minutu víc z vašeho denního harmonogramu.

3 – Snídejte omeletu
Víte, jak získala Heidi Klum po porodu zpátky svou postavu? Snídala vajíčka. Inspirovala se tak radami známého fitness guru Davida Kirsche, který tvrdí, že vaječná omeleta tlumí vlčí hlad kolem poledne. Takže základem je opravdu vydatná snídaně!

4 – Dejte si sklenku vody
Ani posilovací přístroje z TV shopu vám nezaručí stoprocentní úspěch. Hubnutí ale dovedete k dokonalosti, pokud využijete známý trik. Před každým jídlem vypijte dvě sklenice neperlivé vody. Žaludek pak toho pojí mnohem míň. Přidejte do vody ještě citron a metabolismus bude „makat“ na plné obrátky.

rotopedKomerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz