7 tajemství stylu červeného koberce

zpět


Také byste chtěly vypadat vždy tak skvěle a svěže jako spousta hollywoodských krásek? Čtěte dál a dozvíte se sedm tajných tajemství "red carpet"!


1. Vyhrajte si s barvami
Proč se vždy držet jen černé a bílé? Svět je přece barevný! Inspirujte se hvězdami a vybarvěte se! Stačí červené lodičky a kabelka, svítivá róba a decentní černé doplňky nebo zářivá barva vlasů a tlumené odstíny koktejlek.

2. Propracované šaty nebo výrazný šperk (ne oboje)
Buď jedno nebo druhé! Ano, i zde platí staré dobré pravidlo - méně někdy znamená více! Ashlee Simpson zvolila jednoduché černé minišaty a k ním dominantní kabelku. Není proto třeba to přehánět s náhrdelníky a náramky. Stejně tak Cameron Diaz má šaty samy o sobě výrazné. Její rudá rtěnka outfit skvěle doplňuje, vše další by bylo přehnané a kýčovité! K jednobarevné róbě Keiry Knightley se skvěle hodí velký stříbrný náhrdelník s granáty! Tleskám!

3. Na věku nezáleží!
Ať je vám 18 či 58, pamatujte, na věku v módě občas až tak nezáleží! Všimněte si, půvabná Katie Holmes se nebojí vsadit na "usedlý" drdol, účes, který bychom spíše viděli na starších dámách. Naopak, svěží herečky středního věku Maril Streep a Jane Fonda se pyšně ukazují v úžasných večerních šatech s odhalenými rameny - také spíše pro "mladší".

4. Ne vždy je dobré experimentovat!
Je to tak. Neexperimentujte za každou cenu! Je možné, že se vám to vymstí tak jako např. Nicol Kidman. Nejen že zvolila "vláštní" střih šatů, ale také zcela nevhodný odstín, který pohřbil její úchvatnou hřívu a světlou pleť. I módní ikona Sarah Jessica Parker občas šlápne vedle. Tak překombinovaný model jsem již dlouho neviděla. Černé vdovy nebo slavná dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen? Oboje dvoje! Slečny, které udávají nynější módní směr po celém světě, šláply vedle - a to hned dvakrát! Jejich výšce nelichotí šaty až na zem a jejich světlé pleti nelichotí množství černé barvy! Chválím ovšem kabelky, čelenku od Chanelu, bundičku i červenou rtěnku!

5. Jestli to nemůžete skrýt, ukažte to!
Kdo by si ještě nedávno pomyslel, že budou Hollywoodské krásky tak hrdě ukazovat větší zadeček nebo vystouplé bříško... Jeniffer Lopez na svém pozadí, stejně jako Beyonce, založila kariéru, Kate Winslet ženské tvary neskutečně sluší a je s nimi velmi sexy a drzá dcerka rockera Ozzie Osbourna - Kelly své "mohutnější" tělo ukazuje hrdě pořád! Žádné mindráky, nic! Jen úsměv a dobrá nálada! S tím člověk vypadá hned lépe...

6. Pochlubte se svými přednostmi
Máte velké oči? Husté řasy, plné rtíky? Zvýrazněte je! Máte krásný dekolt, záda, zadeček? Vlastníte hustou a dlouhou hřívu? Máte nohy jako gazela? Ukažte je!

7. Všechno je to o vlasech
Kam se vždy dávala princeznám, královnám, králům a misskám koruna? Na hlavu! A co je na hlavě? Vlasy! Ať je máte krátké či dlouhé, starejte se o ně jako o vaše miminko! Krásné vlasy vždy povznesou váš outfit o stupínek výš! Věnujte jim ten čas i námahu! Stojí to za to!

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz