Aby byla duha, musí nejdřív pršet

zpět

Ráno otevřete okno a snažíte se odhadnout, jestli dneska vyrazíte jen v šatech a v lodičkách nebo bude potřeba jarní kabátek a přeci jen ty kotníkové boty. Odpoledne si pak říkáte, že ten výběr nebyl zrovna šťastný. A do toho navíc začne pršet... Taky to dobře znáte? Duben sice už skončil, ale aprílové počasí si s námi možná bude ještě chvilku zahrávat.

Když už se obloha zatáhne a přijde nějaký ten jarní deštík, tak buďte připravení. Deštník není jen praktický pomocník, který vás ochrání před promočeným oblečením a zplihlými vlasy, může to být stylový kousek, který vašemu outfitu dodá šmrnc.

Tak se pojďte inspirovat, jak na nevyzpytatelné počasí vyzrát se stylem a elegancí.

Zamračené počasí prozáří pestré barvy
Máte rádi vzory a barvy? Až budete procházet po ulici a nad hlavou vám budou kvést tulipány nebo vlčí máky, zaručujeme, že ani vy nebudete zdaleka tak zamračení jako obloha. A možná vykouzlíte úsměv na rtech i těm, které budete míjet.

Deštník, který zvedne náladu
Líbí se vám spíš střídmá elegance? Vyberte si jednobarevný deštník nebo nějaký s nenápadným vzorem, který bude ladit k jarnímu kabátku nebo vašemu oblíbenému svetru.

Máte rádi minimalismus?
Pak by se vám mohl hodit průhledný hluboký deštník, který je oblíbený u členů anglické královské rodiny i v Japonsku. Na rozdíl od klasického deštníku vám nebude voda padat na ramena a rukávy a ještě navíc budete mít skvělý výhled do všech stran. :-)

Varianta pro pány
Muži nejčastěji vybírají černý nebo šedý deštník, který je velký a praktický. Máte tentokrát chuť na změnu? Tak zkuste klasiku vyměnit za něco trochu jiného. Nemusíte to přehánět se vzory, ani s barvami. Možná vás zaujme tmavě modrý deštník, který se neokouká a jen tak bavit nepřestane.

Dopřejte si deštník přesně podle vašeho stylu
Užijte si jarní dny nehledě na nevyzpytatelné počasí a vybavte se dopředu - vyberte si deštník, se kterým budete sami sebou :-)

Další jedinečné módní kousky do deště najdete na www.vivantis.cz

alt. text
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz