Adventní víkendy v Českém Krumlově

zpět

Až do 6. ledna bude na náměstí Svornosti probíhat staročeský adventní trh, který provoní punč, svařák nebo vánoční cukroví. Tradiční výrobky bude možné zakoupit na řemeslném jarmarku na I. zámeckém nádvoří do neděle 15. prosince. Adventní program bude na různých místech ve městě sestávat z poutavých akcí pro děti i dospělé.

Všechno, co k Vánocům patří, budete moci prožít o víkendu 13. - 15. prosince v českokrumlovské synagoze. Nejen, že ochutnáte pečené kaštany, vinnou klobásu, kubu, pravý punč a další dobroty, ale vyzkoušíte si také staročeské zvyky jako je např. lití olova, míchání purpury, krájení jablek, výroba svícnů nebo pouštění skořápek z vlašských ořechů.

Egon Schiele Art Cafe pozve děti v sobotu 14. prosince od 14:00 hodin do tvořivé dílny. Do adventního koncertu souboru Musica Divina se bude možné zaposlouchat v sobotu 14. prosince od 19:00 hodin v Jezuitském sálu hotelu Růže.

I třetí adventní neděle přinese spoustu zajímavých vánočních zážitků. Regionální muzeum chystá tradiční adventní dílnu, která se bude konat od 13.00 hodin. Přijďte si vyrobit ozdoby z vizovického pečiva.

Kdy:
až do 6.1.2014

Kde:
Český Krumlov

Více informací:
www.kudyznudy.czvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz