Aktuální lodičky od předních návrhářů

zpět

Rádi sledujete módu z rukou předních světových návrhářů? Pojďme se tedy podívat, co nového nám nachystali v obuvi, konkrétně v dámských lodičkách.

Chloé
Lodičky jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Na některých typech můžeme vidět kůži jakoby popraskanou, jindy zase lakovanou. Designér se drží spíše klasických barev, takže lodičky jsou převážně v barvě černé, bílé nebo béžové. Typické jsou vysoké široké a zakulacené podpatky, které jsou u některých typů ozdobeny na koncích asi 2 cm širokým kovovým zlatým dílkem. Výše podpatků je většinou 10 cm. Špičky bot jsou širší kulaté. Na špičkách bot mohou být ozdoby v podobě děrování do kytiček nebo páseček s přezkou nebo jsou úplně hladké. Pásky a přezky zdobí více druhů lodiček od tohoto návrháře. Některé mohou plnit účel jen jako ozdoba, jiné mají zapínání funkční. Například lodičky se zapínáním na nártu na 3 pásky nebo lodičky s páskem kolem nohy.

Miu Miu
Lodičky, které jsou vyrobeny ze dvou barev, ať už bílo červené saténové nebo šedozlaté v metalické kůži působí velmi elegantně. Jiné jsou tkané do černobílých kostiček. Všechny lodičky mají užší zaoblené špičky, u některých můžete vidět i špičku mírně otevřenou. Podpatky tvoří štíhlé jehly a jsou vesměs vysoké 8 - 10 cm. Vysoké podpatky jsou ozdobou celé boty a pro důraz elegance jim designéra věnovala poutavý vzhled. Jehlový podpatek je u některých lodiček tvořen ze ve dvou barvách. U černých lakových lodiček můžete vidět podpatek napůl černý a napůl zlatý. Zlatá barva tak ladí se zlatou koženou stélkou boty. Lodičky jsou bez dalších ozdob, jen u některých můžete vidět upínací pásek, který je zdoben zlatými dírkami a zlatou sponou.

Christian Louboutin
Naprostou eleganci představují skvěle propracované lodičky od tohoto světoznámého návrháře. Na první pohled vás zaujme štíhlý vysoký podpatek (8 - 12 cm), kde vnitřní strana podpatku je ve stejné barvě jako podrážka a spodek celé boty. Barva je to červená, což je pro tuto obuv typické a dodává jí to sexy vzhled. Lodičky jsou jak na nízké, tak i na vyšší asi 2 cm platformě. Pokud je platforma vyšší, je potažena buď jemným saténem v základní barvě boty nebo i ve zlaté barvě. Na jiném druhu lodiček můžete mít jak podpatek, tak i platformu z korku. Nádherně vypadají i podpatky, které jsou od poloviny jejich délky dokončeny tenkým zlatým kovem. Lodičky jsou v různých barvách, ale základní barvou je černá. Jinak jsou krásné i tmavě zelené nebo bílé či metalické. Návrhář často používá kůži lakovanou, na některých klasických lodičkách objevíte i decentní leopardí vzor. Převážně můžete vidět lodičky hladké, jiné jsou zdobeny různým lemováním, mašlí těsně nad špičkou boty nebo klasickým zavazováním na 3 dírky.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz