ALICIA KEYS

zpět

Datum konání: 14.10.2008


Místo konání - Arena HC Sparta Praha

Vstupenky v kategoriích garantované sezení za 990 Kč a stání za 880 Kč v prodeji od 10. června v síti Ticketpro a online na www.ticketpro.cz. Vstupenku na Aliciu Keys si také můžete zakoupit jako E-Ticket - vstupenku, kterou si jednoduše vytisknete sami.

Vstupenky v prodeji také v síti Ticketportal, online na www.ticketportal.cz a telefonicky na 222 246 283. Vstupenku na Aliciu Keys si můžete koupit v síti Ticketportal také jako MOBILticket, vstupenku, kterou si můžete nechat zaslat na mobilní telefon.

Alicia Keys - nejkrásnější a nejtaletnovanější žena současného hudebního světa, držitelka mnoha platinových desek a devítinásobná vítězka cen Grammy - vystoupí 14. října od 20.00 poprvé v České republice. Tato americká kráska není u nás rozhodně neznámým jménem. Jejích alb se i v naší zemi prodalo několik desítek tisíc, což je na zdejší poměry úctyhodné číslo.

Alicia Keys na turné As I Am představuje své nové stejnojmenné album, které vyšlo celosvětově v listopadu loňského roku a do dnešního dne se ho několik milionů. V repertoáru ale samozřejmě nesmí chybět i megahity z předchozích alb: Fallin´, A Woman´s Worth, Karma a další.
Její koncert bude bezesporu obrovským hudebním zážitkem, vidět naživo tak obrovsky talentovaného umělce se nepoštěstí moc často.

Alicia Keys je velmi činná v oblasti charity a neziskových organizací, patří mezi špičky v showbusinessu, které se aktivně zabývají pomocí druhým.

I v České republice bude Alicia Keys svým vystoupením pomáhat. Zakoupením vstupenky na koncert Alicii Keys 14. října v Areně HC Sparta Praha přispíváte částkou 50 Kč na konto Avon proti rakovině prsu (www.zdravaprsa.cz)
AVON bojuje proti rakovině prsu již 11. rokem. Děkujeme všem, kteří bojují s námi.

Více informací najdete na www.zdravaprsa.cz

Zdroj: www.aliciakeys.com
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz