Americký kytarista Richie Kotzen opět navštíví Prahu!

zpětKoncert amerického zpívajícího kytaristy Richieho Kotzena se blíží...
9. února vystoupí v pražském Retro Music Hallv rámci svého aktuálního turné.
Předskakovat mu bude i tentokrát rockové instrumentální trio G-bod.

Vstupenky je možné zakupovat v sítích Ticketstream a Ticketpro.


Chase it


Americký zpívající kytarista Richie Kotzen opět navštíví Českou republiku! Již podruhé zavítá do pražského klubu Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 2), kde odehraje koncert v rámci svého únorového evropského turné. Stane se tak 9. února 2009. Supportem bude opět kytarista Petr Henych a jeho instrumentální band G-bod.
Richie vydal nedávno svůj první oficiální live záznam - CD z brazilského Sao Paula s názvem "Live in Sao Paulo". Krátce na to vydal související DVD záznam ze stejného koncertu pod názvem "Bootlegged In Brazil", obsahující částečně jiné skladby, než se nacházejí na CD. Do třetice má pro své fanoušky další žhavou novinku - videoklip ke skladbě "Chase it" z jeho posledního řadového alba "Go Faster".

Everything Good


Čeští fanoušci si mohou album "Go Faster", v evropské distribuci jako "Return of The Mother Head´s Family Reunion" stejně jako live CD ze Sao Paula, zakoupit v prodejně a e-shopu Bontonland. Všechna CD a nové DVD je možné získat také prostřednictvím e-shopu na oficiálních internetových stránkách interpreta na adrese http://www.richiekotzen.com/store.html
Richieho Kotzena mohli čeští fanoušci vidět poprvé v České republice v rámci jeho posledního tour v pražském klubu Retro Music Hall 18. března 2008, kde předvedl excelentní show.

Zdroj: www.janamusic.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz