Andělská Tereza Maxová

zpět


Kdo je Tereza Maxová?

Tereza Maxová si během své neuvěřitelné kariéry v módním průmyslu vysloužila mnoho uznání. Nejen pro svou profesionalitu v oblasti modelingu, ale také, a hlavně, pro svou pomoc dětem prostřednictví její nadace.

Tereza se narodila v Pardubicích a svůj výjimečný vzhled zdědila po svých rodičích. Tato kombinace dala Tereze do vínku porcelánovou pleť, hladké rysy a tvář, která nejeví žádné známky stárnutí. Když byla malá, toužila se stát právničkou, ale jak je vidět, osud tomu chtěl jinak.

Ve svých sedmnácti letech se Tereza zúčastnila konkurzu francouzské modelingové agentury. Její profesionální kariéra začala už v roce 1989, kdy odjela do Paříze krátce po Sametové revoluci. Tereza vždy byla a stále je ideální modelkou. ?Nebyl to jen její úchvatný vzhled, který z ní učinil tvář devadesátých let. Fotografové a stylisté, kteří s ní po léta spolupracovali, vždy velmi oceňovali její profesionální přístup, energii a odhodlání?, říká Juergen Wagner z agentury Next Models.

Její tvář se objevila na titulní straně britského Vogue, stejně jako na předních stranách Elle, Marie Claire a Glamouru. Prošla po všech významných přehlídkových molech ? Dior, Chanel, Prada, Gucci, YSL, Ralph Lauren a byla tváří pro reklamní kampaně takových značek jako jsou Karl Lagerfeld, Donna Karan, Hermés, La Perla, Vichy a L´Oreal.

Ani na vrcholu své kariéry neztratila kontakt se skutečným světem. Nadace Terezy Maxové má pod patronátem více než 16.000 tisíc dětí v České republice. Člověk by očekával, že po tak dlouhé a závratné kariéře, založením rodiny a dvanácti lety strávenými ve světe módy bude Tereza zpomalovat své životní tempo, ale opak je pravdou. Stále věří, že to nejlepší na ni teprve čeká.

Na její profil v modelingové agentuře se podívejte zde:
http://www.czechmodels.cz/model.phtml?m_sec=4&mid=212&g_off=0&lang=1

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz