ANETA LANGEROVÁ tour 2010

zpět

Anetu čeká turné i cesta za krásou
Takřka 20 českých a moravských měst navštíví během svého nadcházejícího dvouměsíčního turné zpěvačka Aneta Langerová. Živě tak představí své nové album Jsem, které se již v okamžiku křtu stalo zlaté.

"Těším se na koncerty ve známých městech, které jsem již navštívila, a moc se mi tam líbilo jako je například Brno, Ostrava, Zlín a tak podobě... Zavítám ale i do pro mě dosud neznámých míst, jako jsou například Hustopeče, malebné město známé svou vinařskou tradicí. Vystoupíme i v Pardubicích, Trutnově a Kadani, kde se doufám stihnu projít Katovou uličkou a v Jilemnici zas uličkou Zvědavou, o které jsem slyšela. Myslím, že mě čeká nejen hudební turné, ale i další cesta za krásami české země," říká zpěvačka o blížících se koncertech a dodává "Chtěla bych být lidem blízko, proto jsme do turné zahrnuli i menší města, chci si s nimi užít každý koncert tak, aby odcházeli nabiti energií."

Turné začne 16. února v brněnském KC Semilasso a skončí v dubnu. Aneta chce každé ze zastávek věnovat zvláštní pozornost na svém webu. Návštěvníci budou mít možnost o každé akci diskutovat, vkládat svoje fotky a videa a hodnotit svoje zážitky z koncertu. Na jejich podněty bude také reflektovat přímo Aneta a další členové týmu.
Během turné po větších klubech a kulturních domech zazní písně nejen z nového alba, ale také již prověřené hity jako Malá mořská víla nebo Voda živá.

Kompletní rozpis Aneta Langerová tour 2010 najdete na www.langerovaaneta.cz

klub SaSaZu, Bubenské nábř. 306, Praha
Termín konání
Březen 2010
9.3.10 20:00 (Út)

Žlutý pes, Pardubice
Termín konání
Březen 2010
26.3.10 20:00 (Pá)Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz