AQUAporin – správná hydratace pleti je klíčem ke kráse

zpět

Ať už se o svou pokožku staráte jakkoliv pečlivě a zodpovědně, pokud k její hydrataci používáte nesprávné přípravky, vaše péče nikdy nepřinese své ovoce. Správná hydratace pleti je totiž klíčová pro její zdravý a bezchybný vzhled.

Pokožka je neustále vystavovaná nepříznivým vlivům, a proto trpí nepřetržitou ztrátou vlhkosti. A pokud nemá pokožka dostatek přirozených hydratačních faktorů, brzy se to odrazí i na její kvalitě. Dochází k vysušení, napjatosti, hrubosti a dokonce i oslabení ochranné vrstvy. To se samozřejmě projevuje na jejím vzhledu – vlivem dehydratace vznikají jemné linky a vrásky, a navíc pokožka v tomto stavu ztrácí schopnost absorbovat výživné krémy.

Právě proto je třeba hydratovat pokožku nejen zevnitř tak, že budeme dodržovat pitný režim, ale také zvnějšku pomocí kvalitních kosmetických přípravků. Záchranu pro dehydratovanou pokožku představuje například řada AQUAporin od značky Eucerin, jejíž produkty vám dodají až 24hodinovou hydrataci. V jejich složení nechybí účinné látky, známé pro svou vysokou efektivitu a vynikající kožní snášenlivost, a jsou proto vhodné i pro citlivou pleť. Řada AQUAporin je určená pro věkovou kategorii od 20 let.

Základní složkou řady AQUAporin je glucoglycerol, který prokazatelně
stimuluje tvorbu aquaporinů, jež jsou klíčové pro cirkulaci vody v kožních buňkách, a zajišťuje tak optimální dlouhodobou hydrataci i v hlubších vrstvách pokožky. Objev aquaporinů představoval přelomový okamžik v oblasti péče o pleť a v roce 2003 za něj dokonce byla udělena Nobelova cena.

Na základě vašeho typu pleti si z nabídky AQUAporin můžete vybrat hydratační krém buď pro suchou, nebo normální až smíšenou pleť. Pro ochranu před slunečním zářením zvolte krém se SPF faktorem a na okolí očí použijte oční krém.

Po úspěšném uvedení pleťových přípravků AQUAporin se Eucerin rozhodl vyvinout i produkty pro péči o tělo. Aktuální novinky tvoří tělová mléka pro normální a suchou pleť, které doplňuje hydratační sprchový gel.

Pravidelným používáním těchto hydratačních přípravků zanedlouho poznáte pocit dokonale hydratované pokožky se vším, co k ní patří. Užijte si perfektně vláčnou, pružnou a hebkou pokožku!

Autor: Krasa.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz