Beauty Prague 2008

zpět


31. října - 1.listopadu 2008 VÝSTAVIŠTĚ LETŇANY
190 00 PPRAHA 9 LETŇANY, Beranových 667


PŘIPRAVUJEME: Tradiční, mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví Intercharm Prague 2008- Beauty Prague 2008.

Součástí veletrhu s účastí tradičních i nových vystavovatelů kosmetiky je navíc
specializovaná sekce kosmetických produktů, přístrojů, metod a služeb pro SPA, Baleno a Wellness centra, spojená s programy pro státní i soukromé investory a provozovatele nadstandardních objektů - hotelů, aquaparků, lázní, golfových klubů apod. Pozitivní změnou je i rozšíření nabídky o produkty specielního určení např. do sítí lékáren, center estetické chirurgie, pro hygienu, zdravotní pomůcky a ingredience pro kosmetický průmysl.
Doprovodný program veletrhu se v těchto dnech připravuje , chystají se novinky o kterých Vás budeme informovat v průběhu léta, tradičně budou soutěžit junioři i profesionálové v těchto soutěžích :

JUNIOR NAIL ART CUP 2008 - PROFI NAIL ART CUP 2008

Souběžně bude probíhat náš nový projekt:

31.října a 1.listopadu 2008 VÝSTAVIŠTĚ LETŇANY, PRAHA 9

Obor svatebního odívání a zboží, doplňků, módních trendů a služeb se ideálně doplňuje se zavedenými kosmetickými veletrhy.
Podzimní veletrh "SVATBA ANO!", vyhlašujeme na přání řady firem i jednotlivců, kteří si rozšíření o svatební téma již dlouho žádali.
Zároveň se tím akce propojí s oblíbeným mezinárodním veletrhem kosmetiky a kadeřnictví Intercharm Prague & Beauty Prague 2008.

Vždyť cílovou skupinou i pro Váš obor jsou právě především ženy.
Součástí veletrhů bude celostátní soutěž kosmetiček v líčení, slavnostních účesech a zdobení nehtů se svatebními motivy, módní přehlídky svatebních šatů a doplňků a další aktivity umocňující krásu ženy - nevěsty. Spojením veletrhů na téma SVATBA a KOSMETIKA se zájem firem, obchodníků i návštěvníků ještě umocní !
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz