Bezva dieta

zpět

"Pověst vajíček byla v posledních letech lživě očerněna, tvrdí britští vědci z Univerzity v Surrey. Lidé je mohou konzumovat denně bez velkého strachu, že u nich zvyšují hladinu nebezpečného cholesterolu v krvi a ohrožují zdraví. Podle vědců mohou téměř všichni lidé jíst tolik vajíček, kolik chtějí..." Novinky.cz

Tak vida! Vajíčka neobsahují špatný cholesterol, jsou naopak velmi zdravá a můžeme je konzumovat denně, a to v jakémkoliv množství. Tak to je potěšující zpráva. Před lety, kdy jsem po lécích přibrala patnáct kilo, jsem při každém oblékání smutně koukala do své skříně s oblečením "jako pro panenku".

Co s kily navíc udělat? Zkoušela jsem všechno možné a výsledkem byl vždy jen jojo efekt. Nakonec jsem zapnula selský rozum. Odbourala jsem veškeré přílohy, nahradila je zeleninou a jedla často libové mase, ryby a vajíčka. Slzy mi sice tekly po tváři, když jsem viděla jak si moje "hubená rodina" dopřává křupavé rohlíčky, chleba, knedlíky, ale vydržela jsem. Stálo to za to. Odměnou mi byly ideální váha, užaslé pohledy kamarádek a obdivné mužů. Tou dobou jsem také podstoupila léčbu v lázních a tam ve vířivkách vyslechla bědování klimakterických žen.

A představte si, že za všechna jejich kila navíc mohly "ty zpropadené" hormony! Nadarmo se ale neříká, že kdo nepochopí, musí si vše prožít. A tak jsem si to prožila i já. A pěkně s úroky. Zase smutné pohledy do skříně, a zase boj s nadváhou. V duchu jsem se bědujícím lázeňským pacientkám musela omluvit. Protože poblázněné hormony jsou vážně zpropadené.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz