BLACK EYED PEAS

zpět

Black Eyed Peas se s Prahou podělí o pořádnou porci své nevyčerpatelné energie. Americká hip-hopová skupina Black Eyed Peas (BEP) vyjela krátce po vydání svého nejnovějšího alba na světové turné – The E.N.D. World Tour, v rámci kterého poprvé zavítá i do České republiky. V neděli 16. května vystoupí ve 20:00 hodin v pražské O2 areně.

Energií nabité turné
Název světové tour BEP je odvozen od jejich aktuálního alba The E.N.D., což překvapivě neznamená konec, ale The Energy Never Dies a dá se přeložit jako: energie se nikdy nevyčerpá. Turné odstartovalo v září v Japonsku, v říjnu následovala Austrálie a Nový Zéland, v únoru až dubnu přijde na řadu Severní Amerika a v květnu se svých oblíbenců dočkají i obyvatelé starého kontinentu.

O Black Eyed Peas
Mezi nejznámější skladby BEP patří hity jako Shut Up, Let’s Get It Started, Don’t Lie, Don't Phunk With My Heart, My Humps, Pump It, Where Is The Love? nebo letní megahit I gotta Feeling.
BEP mají na svém kontě i pěknou řádku ocenění včetně třech Cen Grammy. Hned šest želízek v ohni v podobě nominací mají BEP i na Grammy za rok 2009, které se budou v Los Angeles rozdávat 31. ledna 2010.
Vedle sólových projektů zpěvačky Fergie stojí za zmínku i aktivity dalších členů kapely, především pak jejího frontmana, kterým je will.i.am. Ten byl jednou z ústředních postav prezidentské kampaně Baracka Obamy – je autorem hudební koláže "Yes We Can" a písní oslavujících Obamovo vítězství "America's Song" a "It's A New Day".

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz