BOŘEK STAVITEL LIVE! - Tour listopad 2009 - SHOW

zpět

Světoznámý dětský animovaný seriál, který znají milióny dětí na celém světě a v loňském roce jej opakovala Česká televize a nový kanál JIMJAM TV vysílá několikrát denně, se dočkal i jevištní podoby, která objela v roce 2008 s velkým úspěchem celou republiku. Britská hraná show "Zmatky strašáka Huga" s oblíbenými postavičkami se opět vrací k nejmenším českým divákům. V listopadu 2009 se předvede v rámci týdenní tour v deseti show v halách na mnoha místech ČR - namátkou Praha, Karlovy Vary, Ostrava, Pardubice, Brno, České Budějovice

Show je přeložena do češtiny a určena nejmenším divákům, kteří se setkají se svými oblíbenými kamarády - Bořkem, Týnou, Míchačkou, jeřábem Lůďou apod., jejich příběhy a písničkami. Bořek je vedoucí stavební firmy, která v malém městečku a jeho okolí opravuje silnice a domy a provádí ostatní mechanizované práce. Stavební stroje se v seriále chovají jako děti a je úkolem Bořka a Týny učit je slušnému chování, spolupráci, odvaze a cti.

Toto čistě rodinné představení je určeno zvláště pro děti od 2 do 8 let. Děti do 1 metru mohou na klín rodičů zdarma, ostatní vstupenky jsou v přijatelných cenových relacích.

Od stavění přes kopání až po převážení – Bořek Stavitel (Bob the Builder) a jeho parta strojů jsou vždy připraveni na jakýkoli projekt.

Při vymýšlení a realizaci řešení, která vedou k dobře odvedené práci, Bořek a jeho parta ukazují sílu pozitivního myšlení, řešení problémů, týmové spolupráce a důležitost dotažení věcí do konce.

Zdroj: www.ticketportalcz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz