Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 232
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 39
19. září 2018 |Zahrada

Divizna - krásná ozdoba vaší zahrady

Máte na zahradě diviznu? Lidová moudrost říká: Pokud se v místě bydliště vyskytuje určitý druh byliny, pak je nám tato bylina nabízena, aby pomohla. Nechoďme tedy kolem ní, ale věnujme jí pozornost. Prostudujme si, k čemu ta bylina slouží a zda se vám může hodit.

5. února 2018 |

Oreganový olej – skvělý do kuchyně, na čistění domácnosti i jako doplněk stravy

Je třeba užívat pouze olej nejvyšší kvality z původní rostliny Origanum vulgare, protože jiné podobné oleje nemají takové účinky. Dopřejte si všestranného pomocníka, který vás doslova nadchne.

1. prosince 2017 |Dům a byt

Jak na čistou domácnost bez toxinů

Období předvánočních úklidů vrcholí. Mít čistou domácnost znamená především mít domácnost bez toxinů. A na to bohužel mnoho z nás zapomíná… Nechte se inspirovat našimi tipy, jak snadno, rychle a bezpečně uklidit.
10. července 2017 |Zahrada

Trampolíny pro celou rodinu

Také vaše děti zatoužily po trampolíně? Pak neváhejte jim toto přání splnit, protože trampolína přináší nejen mnoho zábavy, ale také zdravého pohybu, které děti, ale i my dospělí, tolik potřebují. Trampolíny se staly doslova fenoménem současnosti.

16. ledna 2017 |

Polštáře a přikrývky z husího peří

Péřové přikrývky a polštáře jsou velmi lehké, příjemné a zdravotně nezávadné. Mají vysokou životnost a jejich údržba je nenáročná. Dobře se přizpůsobují tělu a udržují teplo, což oceníme zvláště teď během zimy. Jedná se o přírodní a velmi oblíbený materiál, který vám nabídne komfortní spánek.

26. října 2016 |Zahrada

Dětské hřiště na vaší zahradě

Každý, kdo má doma malé dítě ví, jak je důležité ho co nejvíce zabavit. A to platí nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Pokud navíc máte možnost vlastní zahrady, pak vám nic nebrání v tom udělat svým dětem na zahradě dětské hřiště. Nejde jen o praktickou věc, ale také o významný doplněk vaší zahrady.

Článků o bydlení: 232
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz