Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 39
23. listopadu 2015 |Dům a byt

Levandule vám provoní domov

Levandule se prodává ve formě čaje nebo éterického oleje, který je oblíbený do aromatických lamp. I sušená levandule je velmi oblíbená, krásně provoní domov a pomůže při usínání. Navíc odpuzuje moly.
8. října 2015 |Dům a byt

Jak upravit domov dětí s atopickým ekzémem

Úprava domácího prostředí v případě atopického ekzému u dítěte je ještě mnohem důležitější než v případě dospělého. Právě v dětském věku začíná riziko vzniku alergie na roztoče, kteří se nacházejí v domácím prachu a bývají jedním z nejčastějších alergenů vůbec. Proto je třeba celý byt upravit tak, aby se v něm zmírnila prašnost.
28. srpna 2015 |Zahrada

Lesní ovoce nejen na vaší zahrádce

Mezi letní radosti patří i krásně barevné a voňavé lesní plody - jahody, maliny, borůvky... Jak toto ovoce působí na naše zdraví a co všechno v sobě tyto lákavé plody skrývají? Ptáme se naší spolupracovnice, naturopatky Kateřiny Boesenberg.
16. července 2015 |Zahrada

Jahody

Milujeme-li jahody, palec nahoru. Máme-li navíc vlastní zahradu, na které se červenají jahodové záhonky, nahoru dávám oba své palce. Domácí jahody jsou skutečnou výhrou, ty kupované bohužel vyplňují přední místa tabulek potravin zatíženými pesticidy. Tím se však netrapme, pokud nejsme majiteli zahrádek.
8. června 2015 |Dům a byt

Jurta – zdravé bydlení v souladu s přírodou

Který rodinný domek postavíte za jedno dopoledne? Jurta nabízí zajímavou alternativu pro dnešní dobu plnou změn: jako plnohodnotné bydlení ji během pár hodin můžete zase klidně rozložit. Bydlení v jurtě v sobě skrývá mnoho výhod.
24. dubna 2015 |Dům a byt

Jak se díky barvám cítit lépe

Barvy dokážou vytvořit tu správnou atmosféru, prozářit a zkrášlit prostor kolem nás. Barvy našeho oblečení a předmětů, které rádi používáme, o nás mnohé vypovídají. Barvy mají bezprostřední vliv na naše chování, emoce a mohou ovlivňovat i aktuální fyzický stav.
Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz