Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 33 34 35 36 ... 39
9. ledna 2007 |Bytové doplňky

Ozvláštněte svůj byt barevnými záclonami

Každý muž, který už někdy své partnerce asistoval při věšení záclon, možná již jen při pomyšlení na ně dostane závrať. A co teprve jejich nákup, když můžete vybírat z takového nepřeberného množství? Tak do toho ať se raději paní domu pustí sama...

21. prosince 2006 |Zahrada

Vůně vánočního stromku

Zdobení stromku má ze všech vánočních zvyků nejmladší tradici, přesto pevně zakořenilo v našich srdcích i domovech. Zářící vánoční stromeček se stal skutečným symbolem Vánoc, snad podpořen nezapomenutelnými Ladovými obrázky. První do našich domácností asi vstoupila jedle, praktičností vyniká borovice, ale nejvoňavější a nejrozšířenější je smrk.

7. prosince 2006 |Zahrada

Polibek pod jmelím

Spolu s adventním obdobím se na tržišti objevuje rostlinka více než vánoční, jmelí bílé. Ve skutečnosti má zelenou barvu, ale prodává se i ve stříbrné a zlaté úpravě.

28. listopadu 2006 |Bytové doplňky

Barborka a třešňové větvičky

Na počátku prosince si vdavek chtivá dívka sežene větvičku třešně. Pokud do Vánoc rozkvete, má vyhráno. Ale s Barborou je spojeno mnoho dalších zvyků.

23. listopadu 2006 |Dům a byt

Jídelna potřebuje prostor

Málokterý byt mívá jídelnu jako samostatný oddělený prostor. Většinou pak pod tímto pojmem chápeme místo s jídelním stolem, často napojené na kuchyni nebo tvořící optický předěl mezi kuchyní a obývacím pokojem.

10. listopadu 2006 |Bytové doplňky

Před zrcadlem za zrcadlem

Jen málokterý zařizovací předmět nebo kus nábytku má tak těžko uchopitelnou historii, jako je tomu v případě zrcadla. Jeho původ navíc nemá nic společného s tím, k čemu jej dnes běžně v interiérech používáme, neboť rozhodě nebylo vytvořeno pro vzhlížení se a úpravu vzhledu. Naopak se používalo jako jeden z nástrojů liturgie a mělo velmi podobnou funkci jako nám známá a trochu úsměv evokující křišťálová koule.

Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 33 34 35 36 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz