Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 34 35 36 37 ... 39
29. října 2006 |Bytové doplňky

KVĚTINY ŘÍKAJÍ: BUDE VÁM S NÁMI DOBŘE

Od květin můžete čekat více než to, že jsou hezké, pěkně voní a vytvářejí příjemnou atmosféru: dávají vám jedinečnou příležitost projevit své já. Štěstí, naděje, sny a touhy - květiny jsou nejen výrazné a krásné, ale nabízejí i nekonečné možnosti, jak vyjádřit své pocity.

26. října 2006 |Zahrada

Lampiony nemusí být pouze z papíru

Postará se o to originální mochyně. Barvou a tvarem svých podzimních plodů překonává všechny ostatní rostliny. Zářivě oranžová barva nafouknutých kalichů skutečně vytváří dojem, že na rostlině visí dekorativní lampionky.

23. října 2006 |Dům a byt

Kouzlo skleněných cihel

Kdysi tvořily nedílnou součást každé stavby. Kopírovaly schodiště, krášlily fasády verand a stěn garáží, pouštěly dovnitř denní světlo. Málokdo jim i dnes řekne jinak než luxfery.

4. října 2006 |Zahrada

Zahrada je krásná i v říjnu

Říjen symbolizují převážně kvetoucí rozchodníky a chryzantémy. Vysoké rozchodníky (Sedum) se právě v tomto období krásně vybarvují. S odstřihnutím květenství proto nepospícháme, mohou zdobit zahradu i v dalších měsících. Chryzantémy naopak v suchém období zaléváme, otrháváme odkvetlé květy a odstraňujeme uschlé spodní listy.

24. září 2006 |Dům a byt

Jak nakupovat ledničku?

Je to zdánlivě jednoduchý problém. Ale stejně byste se měli před nákupem rozmyslet, jaký typ přístroje by nejvíce vyhovoval vašim požadavkům. A jak na to přijít a o čem to vlastně celé je?

10. září 2006 |Bytové doplňky

Dvakrát o vyšším standardu

Kvalitně zpracované detaily jsou známkou dokonalost a platí to přirozeně i o obytném interiéru. Zajímavé zařizovací předměty, stejně jako např. výjimečná spotřební elektronika, vyjdou tzv. na prázdno v okamžiku, kdy nemají odpovídající kontext tvořený celkovou a právě do detailu dotaženou koncepcí.

Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 34 35 36 37 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz