Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39
27. srpna 2006 |Zahrada

Sušíme, sušíme

Krásu květin lze zachovat sušením. Výsledek práce závisí především na vhodné době řezu, na správném usušení a následném uložení. Pokud dodržíme následující rady, můžeme se s nádherou pestrobarevných květů těšit po celou zimu.

21. srpna 2006 |Bytové doplňky

Designed by WALTER GROPIUS

Walter Gropius je jednou z osobností, která určila směr vývoje moderní architektury a designu na celé období 20. století. Dodnes je předmětem diskusí, zda tzv. funkcionalismus neexistoval v jeho díle již dávno před svým objevením.

27. července 2006 |Zahrada

Užívejte si letní pohodičku na zahradě

Můžete pro svou krásu dělat cokoliv! Chodíte každý den cvičit, držíte dietu a máte plnou koupelnu těch nejzaručenějších přípravků proti vráskám, celulitidě a kdoví ještě proti čemu a stejně se cítíte stará, unavená, nemožná a ošklivá? Nic naplat! V dnešní uspěchané době je totiž tím nejlepším lékem proti těmto neduhům úplně obyčejná relaxace a pohoda.

15. července 2006 |Zahrada

Růže - pathetická královna našich zahrad

Růže patří mezi staré užitkové, léčivé i okrasné rostliny. Pěstovaly se v klášterních i šlechtických zahradách, už v 16. století se malebné skupiny růží objevovaly na rytinách. Věhlas růžových zahrad pochází z dob císařovny Josefíny, Napoleonovy manželky. Ta na počátku 19. století v proslavených zahradách v La Malmaison pěstovala asi 250 kultivarů, všechny tehdy známé v západní Evropě.

8. července 2006 |Dům a byt

Renovace čili nová kuchyň za málo peněz

Pokud někdo chce vyměnit třicetileté torzo kuchyně za model respektující nejnovější kuchyňské vymoženosti, neměl by o renovaci vůbec uvažovat. Jedinou cestou je výměna celé linky nemá cenu (lidově řečeno) dávat motor z nejnovějšího mercedesu do karosérie z trabanta. Na staré plechové nebo voštinové skříňky nikdo nová dvířka nenamontuje...

29. června 2006 |Zahrada

Doplňky obytného exteriéru

Teplé jarní počasí přirozeně láká k posezení na zahradě a nebo jinde v obytném či obývatelném exteriéru. Sluneční záření je příjemné, a to zejména na jaře, kdy ještě nedosahuje takové intenzity, ale v létě jistě každý uživatel ocení možnost trávit svůj volný či jiný čas v chladivém stínu. A od toho jsou zde slunečníky.

Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz