Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39
19. června 2006 |Dům a byt

Indiáni v houpací síti

Teplé sluneční počasí přirozeně funguje jako příslib dovolených, relaxace a lidově řečeno nic nedělání. Odpočívat se dá různými způsoby. I v tomto jsme si zvykli na celou řadu novinek, přičemž jedna z nich, jeden způsobe relaxace má přitom stále ještě příchuť něčeho nového a v pravdě exotického.

17. června 2006 |Zahrada

Okolí domu z přírodního kamene

Exteriér rodinného, či obecně obytného domu, je prostředím, které výrazně ovlivňuje uživatelovo vnímání kvality navazujícího obytného interiéru. Řešení bezprostředního okolí domu by mělo být výsledkem zvážení estetických a technicko hospodářských parametrů provozu domu a tím pádem i životného stylu jeho obyvatelů.

4. června 2006 |Bytové doplňky

Kupujete nábytek, nebo životní styl? Image?

Zařizování interiéru představuje v tom pragmatickém slova smyslu investici do zařizovacích předmětů a nábytku. Výběr toho správného, respektive vyhovujícího vybavení, je jistě omezen, má finanční limity, ale jinak hraje roli něco jako vkus a pochopitelně také dispozice zařizovaného bytu.

18. května 2006 |Dům a byt

Za co se platí v kuchyňském studiu?

Využívat služeb kuchyňského studia se vyplatí, dejte si však pozor, za co všechno se platí - zejména v ceně skříněk samotných, zda tedy zaplatíte za dopravu a montáž zvlášť, či zdali vše dostanete v ceně kuchyňského kompletu.

11. května 2006 |Bytové doplňky

Dřevěné žaluzie jako funkční a estetický prvek

S příchodem slunečního počasí, a zejména v horkých letních měsících, nastává standardní problém se zajištěním obytného interiéru proti přímému dopadání slunečních paprsků. Nejedná se přitom jen o obranu v rámci běžné obyvatelnosti, ale např. také ve smyslu zatemnění pro umožnění práce s počítačem nebo sledování televizní obrazovky či datové nebo jiné projekce.

2. května 2006 |Dům a byt

Současné trendy?

V období např. před sto nebo třemi sty lety by nebylo těžké odpovědět na otázku pátrající po aktuálním tvarosloví a výrazu obytného interiéru. Životní styl a veškeré umělecké či umělecko řemeslné aktivity, měly svůj jasný sloh. Tím posledním byla secese, která na přelomu devatenáctého a dvacátého století určovala tempo, rytmus i výraz každodenního života.

Článků o bydlení: 233
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz