Bydlení

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o bydlení: 233
předchozí stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39
25. dubna 2006 |Dům a byt

Architektura / Design

Každý zařizovací předmět má svou funkci, která je co do svého naplnění poměrně snadno měřitelná. Např. varné centrum v kuchyňské sestavě musí být schopno poskytnout možnost tepelně upravovat potraviny a na té či oné židli se musí dát dobře sedět.

21. dubna 2006 |Bytové doplňky

Druhy peří

Husí prach se vyznačuje někdy až několik centimetrů dlouhými měkkými větvičkami, na kterých jsou umístěny větší či menší hladké paprsky. Jednou z předností prachového peří je, že s ohledem na zvláštní strukturu paprsků, nemůže dojít k jeho zplstění.

17. dubna 2006 |Dům a byt

Jak vybrat vhodnou matraci?

Spánek je velice důležitou součástí našeho života, je to přirozený způsob, jak si naše tělo může odpočinout, zregenerovat síly a uvolnit se. Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem vhodné matrace a případně roštu. Výběr matrace nepodceňujte, při výběru myslete na to, že v posteli strávíte třetinu života.

7. dubna 2006 |Bytové doplňky

Ikebana - japonský způsob aranžování květin

Zimní období ve floristice je charakteristické tím, že se ceny řezaných květin šplhají do závratných výšin a nám je 'líto' vydat nemalé částky za květiny, které ve váze vydrží pouze týden maximálně dva. Proto se můžeme právě v zimním období inspirovat , například v japonském umění aranžování květin - ikebaně.5. dubna 2006 |Zahrada

Japonská zahrada

Japonské zahrady, ačkoliv tradicemi zasahahují do hluboké minulosti, vyhovují potřebám a vkusu moderního člověka - a to dokonce stále více. Vytvářejí totiž prostředí vhodné k uvolnění a uklidnění roztěkané mysli unavené každodenním shonem, soustředění a odhalení citlivosti ke kráse přírody a jsou i podnětem k tvůrčím myšlenkám.


Článků o bydlení: 233
předchozí stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz