CANNAFEST PRAGUE 2011

zpět

Přípravy na 2. ročník největšího mezinárodního konopného veletrhu v České republice jsou v plném proudu. Přestože do jeho zahájení zbývají dva měsíce, již nyní je na něj přihlášeno mnoho významných domácích i zahraničních firem z oboru a obě výstavní haly jsou prakticky vyprodané. Letošní Cannafest proběhne ve dnech 25. – 27. listopadu, a stejně jako loni se bude konat na Výstavišti Incheba v Praze Holešovicích.
Na Cannafestu se opět představí celá řada vystavovatelů z různých koutů světa, nabízející produkty z konopí. K vidění zde bude především pěstební technika a hnojiva, přední semenné banky, kosmetika, zdravotní či potravinářské produkty, konopné oblečení, odborná literatura a mnoho dalšího. Nejen příznivcům konopné kultury, ale také široké a odborné veřejnosti budou určeny přednášky v rámci třídenní konference, věnující se využití konopí v denním životě.
Cílem veletrhu je ukázat na pestré využití této rostliny v nejrůznějších oblastech – od výroby oblečení, kosmetiky, až například po stavbu domu, patřičný důraz bude kladen na medicínské využití konopí. Pokud se chcete dozvědět více o této bylině, není nic jednoduššího než navštívit Cannafest Praha 2011. Proto si již nyní rezervujte ve svém diáři místo na poslední listopadový víkend, kdy vše vypukne.

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz