Čarodějnice se slétají na Ladronce

zpět

Tradiční pálení čarodějnic
Do pražského parku Ladronka se letos po sedmé slétnou malé i velké kouzelnické bytosti. Tradiční pálení čarodějnic 30. dubna začne již od 15 hodin a zábava potrvá až do noci. "Na programu budou sporty, hry, soutěže, divadelní představení a koncerty kapel Žlutý pes a Airfare. Nebude chybět ani opékání špekáčků a písničky u táboráků. Vstup na akci je zdarma.

Soutěže
Čeká vás řada soutěží jako je volba "Miss čarodějnice" a "Čarodějnice na kolečkách", kterých se mohou zúčastnit jen skutečné čarodějnice v pořádném kostýmu. Kdo se nestihne namaskovat doma, může se „doupravit“ v našem čarodějném salónu šerednosti. Zúčastnit se soutěží je nejen skvělá zábava, soutěživé tipy si navíc mohou z Ladronky odnést nádherné ceny, např. horské kolo, letenky do Evropy, sportovní vybavení, hry a mnoho dalšího.

Workshopy

Na kouzelníky všeho věku čekají workshopy, taneční škola, sportovní aktivity a závody, stánky plné hraček, šperků i dobrot a samozřejmě špekáčky, hudebníci a ohniště. Adrenalin rozproudí exhibice na u-rampě s novou překážkou Funbox line. Jiskra přeskočí při slavnostním zapálení hranice, kterou s paní starostkou rozhoří ty nejhezčí čarodějnice s titulem Miss.

Taneční představení
Na hlavním podiu uvedou dvě zasloužilé čarodějnické moderátorky taneční představení studia Primavera nebo vtipné představení divadla Buchty a loutky. Celodenní rej bude doprovázet beatboxer Jonáš Mlejnek. Hudební program vyvrcholí hned dvěma koncerty, na Ladronce zahrají kapely Žlutý pes a Airfare! Po setmění se park rozzáří světelnou show skupiny Pyrrotera.

Nadace Terezy Maxové
Čarodějnice na Ladronce letos podpoří nadaci Terezy Maxové pomáhající opuštěným a znevýhodněným dětem. Návštěvníci si budou moci zakoupit tašky z ekologického materiálu. Výtěžek z prodeje půjde dětem, které potřebují naši pomoc.

Kdy:
30.4.2012

Kde:
park Ladronka, Praha 6

Více informací na:
www.carodejnicenaladronce.cz

Zdroj: www.tipynavylet.cz.


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz