Čepice jako skvělý módní doplněk

zpět

Každý z vás má doma určitě nejednu pokrývku hlavy. Ať je to klobouk, kšiltovka nebo kulich či jiný druh čepice. Čepice vždy neslouží jen jako účelné zahřátí hlavy, ale i jako módní doplněk a to nejen v zimě, ale i v ostatních ročních obdobích.

Vzhled čepice může být opravdu rozmanitý. Dnešní trendy jsou velmi uvolněné a proto se nemusíte bát, dát si na vaši hlavu opravdový módní výstřelek. I klasický kulich se může stát vtipným a velmi originálním doplňkem k vašemu každodennímu odívání. Slaďte barvy a vyjděte do ulic.

cepice


Kulich s bambulí k tomu zimní svetr, sukni a výrazné punčochy. Rázem se váš celkový vzhled stane výrazným a originálním.

Čepice s kšiltem je také velmi pěkným doplňkem i k elegantnějšímu stylu oblékání. Nebojte se čepice doladit například broží či jiným doplňkem, tím se stane ještě elegantnější.

Úplety jsou velmi oblíbený materiál a nejen to. Jsou i velkým hitem. Úpletové čepice originálních tvarů vypadají na hlavě velmi dobře a sluší skoro každému.

cepice


Šátky jsou originalita sama. Dá se z nich udělat pokrývka hlavy na sto způsobů. Je jen na vás, jakou máte fantazii a jakou originální pokrývku z šátku uvážete.

Kšiltovku zná asi každý z vás. Mnoho lidí ve svém šatníku nemá jen jednu, ale i více druhů. Nemusí být jen sportovní, může být také elegantní. Tento vzhled ovlivňuje nejen střih či materiál, ale hlavně vzor materiálu.

Čepice ve stylu 50 let. Je velmi elegantní a působí velmi dobře i s vetší ozdobou na straně čepice. Háčkovaný styl je v dnešní době opět v módě, tak proč toho nevyužít.

Také je mnoho čepic, které si můžete naaranžovat podle vaší fantazie. Tak s chutí do toho.

Samozřejmě je spoustu druhů čepic a je jen na vás si vybrat styl, který bude slušet právě vám a ve kterém se budete cítit nejlépe.

Zdroj: www.moda.cz




vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz