České značky, které by neměly uniknout vaší pozornosti

zpět

Také jste si oblíbili ryze české značky, kterým nechybí kvalita, nápaditost a elegance? Je celá řada značek, které podle názvu mohou působit jako zahraniční, ale nejsou. Jmenujme ty nejoblíbenější, mezi které nepochybně patří Dara Bags kabelky, šperky a doplňky Deers nebo překrásné šperky JwL Jewellery. Nechte se inspirovat novinkami, které se letos objevily na pultech obchodů.

Dara Bags – kabelky a peněženky šité s láskou

Jednou z nejoblíbenějších českých značek je nepochybně Dara Bags. Nádherné a precizně ušité kabelky zaujmou svou nápaditostí a jedinečností. Každá kabelka má svůj příběh. Navíc značka přináší stále nové kolekce s novými barevnými kompozicemi, potisky, obrázky i dalšími detaily. A letos tomu není jinak. Značka se drží na trhu od roku 2008 a za tu dobu si získala mnoho spokojených zákaznic.

A co nového nám letos přinesla? Nová kolekce kabelek, psaníček i peněženek je zdobena jemnými pastelovými tóny v maličkých trojúhelnících, které působí velmi příjemně a uvolněně. Absolutní novinou je speciální kolekce kabelek, která vznikla ve spolupráci s grafičkou a malířkou Dušanou Rapošovou. Těmto kabelám dominují pohádkové motivy a výrazné barvy, které jsou však určené dospělým ženám. Nechybí rozličné pozadí v podobě krajiny nebo oblohy.

Dara Bags kabelky nabízí novinky neustále. Za pozornost stojí také minikolekce s komiksovým motivem. S touto značkou se nudit rozhodně nebudete a je vždy z čeho vybírat.


Deers – roztomilí jelínci na mnoho způsobů
Jelení šperky Kamily Písaříkové nás těší už několik let. Ručně vyráběné brože, náušnice, přívěsky a mnoho dalších krásných šperků dokonale podtrhne každý outfit. A protože Deers rozhodně nezahálí, také letošní podzim zdobí nové kolekce koloušků a jelínků, kterými můžete potěšit sebe nebo své blízké.

Což takhle vyzkoušet jelení koloušky a laňky v džínové variantě? Samozřejmě nechybí modely vyrobené v krásných podzimních barvách a už se připravují zimní jelínci plné třpytu a sněhových vloček.

A pro skutečné fajnšmekry je zde limitované kolekce vysoce elegantních broží Deers Högl se Swarovski Crystals. Dokonalé spojení, kterému nikdo neodolá, co říkáte?


JwL – nádherné perlové šperky, které vás rozzáří
Oblíbila jste si originální šperky, které nemá jen tak každý? Což takhle takové, které zdobí pravé perly a drahé kameny? A přesto jsou cenově dostupné. Jde o ryze českou značku, za jejímž vznikem stojí Lenka Matoušková. Pro její šperky jsou typické asymetrické tvary, čistota a velká dávka elegance.

A protože je tu podzim, tedy sezóna tanečních, plesů a dalších společenských událostí, náhrdelník z pravých perel bude přesně to, co potřebujete. Lenka společně se svým manželem Markem společně vybudovali velice úspěšnou firmu, která přináší skutečně originální a nápadité šperky, nechte se okouzlit elegantními perlami JwL.

Ve videu blogerky Báry se můžete mrknout, jak pečovat o perly :)

alt. text
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz