Chcete být nalíčená bez vrstev make-upu?

zpět

Ani oblečená- neoblečená nebo obutá - neobutá, ale nalíčená - nenalíčená je přesně styl, který letí vždycky. Není nijak obtížný na čas, ani na kosmetiku, neklade vysoké nároky na znalosti ani na zručnost. Abyste si právě tenhle způsob líčení mohla jednoduše vykouzlit sama, stačí se do toho jen pustit, ani víc, ani míň.

Jednoduché, přesto velice slušivé, nenáročné na čas a hlavně přirozené. Dokáže stejně dobře zakrýt vaše nedostatky a ukázat přednosti jako líčení, které trvá i hodiny. Nebudete zbytečně zatěžovat póry kůže nepotřebným make-upem, ani řasy nadměrnou vrstvou maskary. Hlavní heslo je: jednoduše ale přesto kvalitně a efektivně.

Jak přesně tedy takovéhle líčení vykouzlíte? Zvolte ty správné kosmetické pomůcky. Hlavními potřebami je lesk na rty - buďto průhledný nebo s lehkým nádechem růžové či červené, ale ne v nijak syté barvě. Dále potřebujete řasenku na oči v černé barvě, avšak pokud nechcete používat ani tužku na oči, volte řasenku barevnou. K modrým očím zelenou či modrou, k tmavším očím fialkovou či vínovou barvu. Barevná řasenka může být nápaditou a zajímavou obměnou té klasické černé. Tužka na oční linky je další pomůckou, která bude určitě slušet. Odstín zlatavé se třpytivou zelenkavou barvičkou? Nebo volíte radši růžové tóny? Výběr je na vás, ale jisté je, že si během celého týdne vystačíte klidně jen s několika tužkami, které k sobě ale v různé kombinaci padnou. Nezbytná a zároveň velice efektivní je tvářenka, která dokáže hravě nejen zvýraznit líčka, ale hlavně modelovat obličej jak je třeba. Korektor na případné nedostatky pleti můžete také upotřebit.



Nejdříve jako základ začněte vašim oblíbeným denním krémem, který bude sloužit jako podklad. Případné nerovnosti a barevné odlišnosti pleti zkorigujte korektorem. Pečlivě nalinkujte oči, například nápaditě kombinujte dvě různé barvy linky, které se dokonale doplňují. Poté zvýrazněte a skvěle dokončete oči maskarou, se kterou však šetřete a dejte pozor, aby byly řasy jen dokonale oddělené, prodloužené a zvýrazněné, ne slepené nebo se žmolky či příliš viditelnou vrstvou barvy. Ke konci ještě vymodelujte tváře štětcem pomocí tvářenky a rty vymalujte, zvětšete a zvýrazněte leskem na rty. Opravdu stačilo jen pár minut a vy se můžete i přesto cítit skvěle.

Zdroj: www.moda.cz




vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz