Chcete mít dlouhé vlasy? Nechte si je prodloužit!

zpět

Nebaví vás čekat, až vám narostou dlouhé vlasy? Dnes už nemusíte, nechte si je prodloužit.

prodlužování vlasů


Tepelná metoda - PRE BONDED
Touto metodou lze jak zhušťovat vlasy, tak i prodlužovat. Prameny přidávaných vlasů jsou zakončeny kreatinem v barvě vlasů, který se za vysoké teploty nahřeje a šetrně se spojí s vaším vlasem. Výhoda je v tom, že jakmile vám vlasy odrostou, což je tak ta 2 - 4 měsíce, tak stačí jen znovu zahřát původní keratinový spoj, nahradit novým a posunout přidané vlasy směrem k hlavě.

Metoda je prováděná odborníkem a upravené vlasy vypadají velmi přirozeně. K zákroku se totiž používají pramínky pravých vlasů.

Tepelná metoda - BOND PLUS
Pro spojení vlasů se používá zahřátých trubiček, které vytvoří naprosto dokonalý a neviditelný spoj. Metodu lze použít ke zhuštění i k prodloužení vlasů.

Metoda za studena - RING
Na vaše vlasy se navlékne malý kovový kroužeček v barvě vlasů, který se kleštičkami secvakne spolu s přidávaným pramínkem vlasů. Metoda se využívá opět ke zhušťování nebo k prodlužování původních vlasů. Výhodou je, že šetříte čas oproti tepelným metodám. Celé provedení je totiž mnohem rychlejší.

Materiál je vždy pravý vlas
Můžete si vybrat mezi dvěma druhy. Indické vlasy jsou levnější, evropské jsou kvalitnější a taky ale dražší.

Péče o prodloužené či zhuštěné vlasy
Chováte se k nim jako ke svým vlastním vlasům. Normálně je myjete šampónem, vysoušíte fénem a pročesáváte. Jen vlasy, prodloužené metodou ring je nutné pročesávat speciálním ring hřebenem, na ostatní stačí normální kartáč. Počítejte s tím, že vlasy budete déle sušit, protože se podstatně zhustí. Dále můžete vlasy barvit, žehlit i natáčet. Jediné, co jim vadí je trvalá. Zbytečně vlasy nevysušujte a nepotápějte je do chlórované vody v bazénech. K vodě si vlasy raději sepněte. Pokud budete o vlasy dobře pečovat,vydrží vám i několik dalších let.

Cena za zákrok
Nic není zadarmo ani tyto metody. Zaplatíte v průměru od 8 do 30 tisíc korun. Záleží na materiálu, metodě, délce a hustotě vlasů.

Pokud se už rozhodnete investovat takovou částku, nezanedbávejte pravidelné docházky do salónu na úpravy. Tzn., že spoje je nutné pravidelně posouvat, protože ve spojích vlasy slábnou a prameny bychom mohly ztratit. Jinak se nemusíte ničeho obávat, v salónech pracují opravdoví školení odborníci.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz