Chcete mít tělo jako Madonna? Poradíme vám jak cvičit a jíst!

zpět

Když se řekne Madonna, každý z nás si vybaví úžasný pěvecký talent, který tuto hvězdu v konkurenčním průmyslu zanesl hodně, hodně daleko. Co však nelze přehlédnout, je Madonnina skvělá, vypracovaná postava, kterou nelze jinak, než závidět. Chcete i vy vypadat jako královna popu? Pak čtěte dále! Přinášíme vám spoustu tipů a triků, dozvíte se, jak Madonna cvičí a jaký dodržuje stravovací režim!

Madonna má v jednapadesáti záviděníhodnou postavu. Také se divíte, jak je možné, že Madonna i přes svůj věk vypadá stále tak skvěle? Jako by jí bylo třicet? A to už je této popové hvězdě jednapadesát! Madonna je posedlá cvičením. Miluje fitness, díky kterému si udržuje váhu na padesáti kilogramech. Přestože má zpěvačka dvě děti, na jejím těle se to žádným způsobem neprojevilo. Pojďme společně odhalit její tajemství skvělého vzhledu.

Madonna a cvičení
Madonna si každý den brzy ráno přivstane a místo snídaně a šálku kávy běží rovnou do své domácí tělocvičny. Hodina Ashtanga jógy ji "nastartuje" možná lépe, než cokoli jiného. Madonna se tomuto druhu jógy věnuje na úrovni profesionálních standardů a jen málokdo se jí vyrovná.

Po rozcvičce ve stylu Ashtahga jógy Madonna cvičí pilates, které pravidelně střídá s cyklistikou. Po obědě se místo aerobního cvičení věnuje posilování.

Madonna je známá tím, že miluje zdvihání se zátěží. Toto však není její pravidelný režim, někdy si zajde zaběhat, někdy se věnuje například různým bojovým umění. Na vypracování stehen si Madona pořídila svého vlastního koně, podle ní je totiž jízda na koni nejlepší způsob, jak získat vypracovaná a pevná stehna. Aby toho nebylo málo, v kanceláři má zpěvačka ještě šlapací stroj na celkové zpevnění spodních partií těla. Dokáže pracovat, zvedat telefony a posilovat i dlouhé hodiny. Její výdrž je zkrátka záviděníhodná.

Krásné postavě předchází také speciální dieta
Madonna má kolem sebe mnoho odborníků z řad skutečných profesionálů. To platí také, co se týká jejího jídelníčku. Ten je snad ještě přísnější než každodenní „mučení“ v posilovně. Madonna dodržuje organickou dietu, která je bohatá na proteiny. K snídani si nejčastěji dává zeleninovou polévku, popřípadě čerstvou zeleninu nebo ovoce či čerstvou ovocnou šťávu. Madonnin oblíbený oběd je pak vařená zelenina, pokrmy připravené ze sójového tvarohu, semínka nebo fazolové výhonky. Pro Madonnu je nejlepší makrobiotická dieta.

Madonnina makrobiotická dieta
50 % celá zrna různých obilovin
25 % sezónní zelenina, vařená či syrová
10 % jídla proteinu – jako je ryba či luštěniny
5 % mořská zelenina
5 % polévky
5 % ovoce, ořechy, či semena

Její stravovací režim je odvozen z japonských tradic, Madonna si najímá původem japonského kuchaře, který jí doprovází na všechna turné. Ano, je rovněž důležité, aby měla zpěvačka pravidelný stravovací režim, a to za jakýchkoliv okolností.

Další zajímavosti o Madonnině posedlosti pro cvičení
- Nikdy nezůstává v hotelech, kde nemají vynikající tělocvičny. Například hotel Ritz Carlton utratil před příjezdem zpěvačky deseti tisíce dolarů za to, aby vybavili vše pro její potřeby a mohla zůstat přes noc.
- Madonna cvičí každý den v roce, vyjímaje Štědrého dne. Když má špatný den nebo se jí zkrátka cvičit nechce, tak posiluje v zuřivém tempu – podle ní je cvičení jakási emocionální berla, díky které se dají vybít všechny negativní pocity.
- Každý týden si dělá resumé své tělesné váhy, přijatých a vydaných kalorií a procenta tuku v těle, o kterých si každý den vede pečlivé zápisky.
- Před každým vystoupením nebo koncertem zpěvačka hodinu věnuje svým vlasům a make-upu, pak provádí cvičení, aby se dostala "do varu".
- Na rautech Madonna ráda poučuje své známé o tom, kolik tuku si nabrali na talířek a jak dlouho kvůli tomu budou muset cvičit.

Jestli se vám zdá Madonnin režim skutečně extrémní, máte pravdu. Navíc, kdo z běžných smrtelníků by mohl mít vlastního kuchaře, dietologa a trenéra a věnovat se sám sobě většinu dne? Madonnina postava je sice lichotivá a záviděníhodná, pokud se jí chcete přiblížit, nemusíte extrémně mučit své tělo. Důležitý je správný a pravidelný stravovací režim a půl hodinka cvičení denně.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz