Chcete vidět muže roku 2007?

zpět

Poosmé se v Náchodě koncem srpna uskuteční celorepublikové finále soutěže mužské krásy Muž roku, v němž se utkají mladíci, především ti, kteří hledají další uplatnění v modelingu. Soutěž je součástí charitativní akce Den dobrých skutků a koná se ve dnech 24. a 25. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Mezi žhavými kandidáty na titul jsou i veřejnosti známé tváře se zkušenostmi v modelingu - například bratranec modelky Evy Herzigové Jan Reindl nebo Michal Michajlec z Česko hledá Superstar (oba na snímku s organizátorem akce Davidem Novotným).

Z celkového počtu přihlášených, letos to bylo 812 uchazečů, bylo vybráno dvanáct finalistů, kteří se utkají v disciplínách jako je představení, zodpovězení otázky poroty, promenáda ve spodním prádle firmy STYX a volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho zajímavých cen. Obléká je Von Dutch, Calavin Klein, Scholl, Respect Fashion a Styx Praha. Večerem bude jako tradičně provázet Lucie Koňaříková-Salamé.

V porotě, která bude soutěžící muže hodnotit, je řada vítězek soutěží Miss, dále známé osobnosti z kulturního, společenského a politického života. Například herečky Jitka Asterová, Eva Aichmajerová, Zuzana Slavíková, Nikol Štíbrová a Kateřina Macháčková, zpěvačka Eva Pilarová, herec Lumír Olšovský, Česká miss 2006 Renata Langmannová, Česká miss 2007 Lucie Hadašová, Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová, ?missky? Michaela Wostlová, Markéta Divišová, Zuzana Štěpanovská, Kateřina Smejkalová a Lucie Váchová. Dále Kateřina Kristelová, Vašek Glazar, Uršula Kluková, Kateřina Hamrová, Vítek Havliš, Zuzana Baudyšová, Hana Orgoníková, Marie Pojkarová, Míša Nosková, manželka expremiéra Zuzana Paroubková, europoslankyně Jana Bobošíková a další celebrity.

Z Polska dorazí i Miss Polski 2006 Aleksandra Ogłaza a přednostka Powiatu Klodzko Monika Wielichowska. Ze Slovenska přijede Miss Slovenska 2007 Veronika Husárová.

Během pátečního finálového večera vystoupí v doprovodném programu Tereza Duchková, Sisa Sklovska, Lucie Šoralová, Petr Muk, Petr Bende, Pluto, Heidi Janků, Ali Amiri, Zdeněk Podhůrský, Zuzana Smatanová, Gábina Goldová, Klára Zaňková a Vlasta Horváth.

Na sobotní večer je pak od 18:00 hodin připraven koncert Evy Pilarové a jejího hosta, kterým je Hynek Tomm.

Poprvé v historii poběží přímý přenos Muže roku 2007, a to na www.stream.cz.

Seznam finalistů soutěže Muž roku 2007
1. David Wicht, prodejce vozů, 24 let, Hradec Králové
2. Ondřej Friedl, vychovatel v dětském domově, 32 let, Přerov
3. Lukáš Čeřovský, soukromý podnikatel v oboru zahradnictví, 28 let, Pardubice
4. Miroslav Straka, přípravář u stavební firmy, 27 let, Ústí nad Labem
5. Martin Pchálek, barman, 24 let, Opava
6. Jan Reindl, student, 20 let, Litvínov
7. Albert Smola, student, 21 let, Psáry
8. Michal Michajlec, student, 23 let, Mladá Boleslav
9. Tomáš Tupý, hokejista, 24 let, České Budějovice
10. Petr Plaček, klempíř, 26 let, Poděbrady
11. Daniel Holovský, profesionální sportovec, 22 let, Litoměřice
12. Michal Obrusník, dopravní policista, 24 let, Orlová

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz