Co je malé, to je hezké? Co dělat s malým hrudníkem?

zpět


Příroda vám v horních partiích moc nenadělila a vy byste chtěla nosit upnutá trička? Přinášíme vám pár módních tipů, jak horní část těla zženštit. Díky oblíbeným optickým trikům, budete mnohem víc sexy než vaše vyvinuté kolegyně. Ale pamatujte, hlavní je být spokojená s tím, jaké tělo máme.


Správná podprsenka
V dnešní době už není žádný problém vypomoci si dobrou podprsenkou, správná push upka s vycpávkami vám zvětší prsa až o dvě velikosti, proto vyhoďte všechny podprsenky bez kostice a nakupte si spoustu push upek.

Je to možná trochu dražší investice, ale rozhodně se vyplatí.

Nejde jen o to, že vám opticky zvětší objem hrudník, ale navíc vám vytvaruje hezký tvar prsou.

Vyhněte se černé
Tmavá barva zmenšuje, takže pokud nosíte tmavá trička a halenky, váš hrudník ještě více zaniká, proto zapomeňte na tmavé barvy a volte radši jasné barevné barvy a zvolte často i bílou barvu, která oproti černé rozšiřuje. Nejoblíbenější jsou modrá, žlutá, červená, růžová a oranžová.

Dbejte na střih
Příliš vhodné nejsou trička s výstřihem do véčka, protože opticky zmenšují hrudník. Zvolte raději rovné střihy, nátělníky nebo podkasaná trika. Vhodné jsou i upnuté košile, ale nezapomínejte na nejdůležitější věc a to je podprsenka push-up. A navíc světlejší trička a halenky jsou velmi ženské. Chcete-li být sexy, zvolte krátká bolerka či vestičky či kraťoučká trička, která končí těsně pod ňadry a s velkým výstřihem. Na první pohled se vám může zdát, že tím jen zvýrazníte plochý hrudník, ale opak je pravdou, přechod mezi vestičkou a trikem pod ní opticky odvede pozornost od toho, co máte pod trikem. Naprosto ideální jsou lodičkové výstřihy, klasická tílka se špagetovými ramínky nebo topy se zavazováním za krk a roláky!

Nebojte se volánků
Volánky jsou stále in a budete v nich vypadat jemně a křehce. Vrstvení materiálů, volánky či projmutí šatů či halenek těsně pod ňadry vám opticky přidá na velikosti hrudníku. Volánky musí být na těch správných místech, nejlépe těsně u výstřihu. Nebojte se nařasených halenek nebo těhotenských střihů, což jsou halenky, které se zužují pod prsy a splývají na břicho. Vaše prsa v nich budou vypadat velmi sexy.

Zvýrazněte pas!
Noste kabáty či saka s projmutými pasy, protože tím zvýrazníte pas a nahoře vás to opticky rozšíří. Máte-li od přírody štíhlý pas, tak ho vždy a všude zvýrazňujte. Pak si žádný muž nevšimne poněkud menšího objemu hrudníku.

Vzory
Můžete si dovolit prakticky cokoliv. Rozhodně ale do svého šatníku zařaďte i vodorovné proužky, dokáží ti opticky přidat pár centimetrů. Vyhni se ale těm svislým, ty dokáží pravý opak!

RukávyŽeny a dívky s malými prsy mají obvykle i útlá ramena a hubené paže. Odveďte proto pozornost z hrudníku na tyto partie. Jak na to? Jednoduše noste topy bez rukávů!

Zdroj: www.moda.cz




vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz