Co na sebe, jste-li zemské znamení?

zpět

Mezi zemská znamení patří Býk, Panna a Kozoroh. Všem třem je společné především praktické zaměření, spolehlivost, ale také opatrnost. Mají silně vyvinuté smyslové vnímání, a jsou tedy spíše klidní, často až melancholičtí. A co rádi nosí? To se dozvíte v následujících řádcích.

Lidé narození v zemských znameních jsou důvěřiví pouze vůči věcem které mohou vidět, a nejlépe se jich i dotknout. Vše ostatní jde zcela mimo jejich svět. Věnují se jen praktickým věcem, a vždy se ptají, k čemu je to dobré. Zemská znamení bývají klidná, pohodová, druhému mohou připadat někdy až nudná a lhostejná. Vždy však dokáží dostát svým povinnostem. Platí o nich, že jsou pragmatičtí a stálí. Tomu odpovídá, že rozhodně nepodléhají žádným trendům. Jejich heslem je: Praktičnost za každého počasí!

Panna
Lidé narození ve znamení Panny jsou velmi impulzivní, a to jak v osobním životě, tak při výběru nových kousků do šatníku. Ne vždy je však jejich volba nejlepší, a tak se nejedné Panně válí ve skříni kousky které nikdy neoblékla a nejspíš ani neoblékne, pokud nepůjde na maškarní bál. Toto znamení je specifické svou posedlostí v dokonalosti. Panny jsou schopné strávit třeba i hodiny výběrem šatů a úpravami. Výsledek pak většinou ale skutečně stojí za to. Přestože se i v kostýmcích Panny cítí velmi dobře, pro volný čas preferují džíny a svetříky či sportovní saka. Specifikem mužů jsou pak tmavé džíny, bez kterých se rozhodně neobejdou. Pannám sluší podzimní přírodní barvy jako jsou hnědá, béžová či okrová, ale také vždy elegantní černá. Jelikož Panny bývají často manuálně zručné, spoustu oblečení si na sebe ušijí samy.

Býk
Býci jsou spojené se zemí a přírodou. Mají klidnou, stálou povahu a smysl pro krásno. V oblasti módy jsou příliš velkými experimentátory. Preferují spíše již osvědčené konvenční elegantní oblečení, především obleky a kostýmky. Důležitým faktorem je pak také pohodlí, na které si především muži velmi potrpí. Díky skvělému citu pro barvy a vzory vypadají Býci vždy vkusně, a to třeba i v modelu, který vyšel z módy ještě před tím, než se vůbec narodili. Extravaganci se však obloukem vyhýbají. Preferují jednoduché styly i linie a především přírodní, praktické a hlavně kvalitní materiály. Rádi pak mají také šperky či jiné módní doplňky. "Býčice" mohou najít zalíbení v pletení, paličkování či batice. Originální kousky oblečení si tak často vyrobí samy. Co se týká barev, Býkům sluší nejlépe modrá, zelená či žlutá. Vždy však musí jít o barvy střízlivé, nikoliv "vykřičené".

Kozoroh
Co se týká Kozorohů, povětšinou dávají přednost černé barvě, či nějaké nenápadné přírodní tóny. Propagují tvrzení, že v jednoduchosti je krása, ale dobře také vědí, že je v ní i elegance a tak preferují praktické látky a klasické styly. Mají rádi kvalitu a nenápadnost. Žhavé výstřelky módy jdou většinou zcela mimo ně. Čas od času ale tyto šedé myšky ukáží i svou druhou tvář pomocí nějakého toho extravagantního odvážného kousku, ať už co se týká barev, vzorů, či střihů. Pokud se tedy k tomuto kroku skutečně odváží, je se na co koukat. Kozorohům sluší kontrast světlé a tmavé, a to jak v oblékání, tak i při líčení. "Kozorožky" bývají často šetrné a utrácet za drahé oblečení se jim jeví jako zbytečná marnivost. Zpravidla vychytávají různé akční slevy nebo nakupují v second-handech, kde ovšem dokážou vyhrábnout zajímavé kousky.

Pokud jste tedy také narozeni v některém z těchto znamení, zkuste se inspirovat nějakými tipy, a možná konečně najdete ten pravý styl právě pro vás.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz