Co potřebuje muž a žena k sexu?

zpět

Muž potřebuje k sexu pouze ženu, ona potřebuje k milování partnera, lásku, náladu a vhodné místo. Neboli pánové mohou kdykoliv a kdekoliv a s kýmkoliv, dámy mohou pouze s milovaným partnerem, nejlépe v romantickém prostředí, aby se mohly naladit na milování.

Tolik v mužském světě známá a nenáviděná věta: Bolí mě hlava, což znamená odmítnutí partnerovi sexuální touhy, také svědčí o tom, že ochránkyně hnízda nejsou naladěny na sex kdykoliv jako páni tvorstva.

Teorii o ženské nechuti milovat kdykoliv a kdekoliv a kýmkoliv však vyvracejí zástupy prostitutek lemující silnici E 55 a mnohé jiné podniky, kde kvete obchod se sexem pro pány. Prostitutky tak dokazují, že i ženy mohou mít také styk s kýmkoliv a dokonce k tomu nepotřebují ani romantické prostředí. Na druhé straně však zas potvrzují teorii o mužském sexuálním apetitu, který by se dal zkráceně nazvat kdykdekým.

Přístup k souloži prostitutek a pánů tvorstva se však liší motivací. Ony si jím chtějí vydělat a muži si chtějí užít, za což jsou ochotni dokonce zaplatit. Pohlavní styk se pro prostitutky stává ryze komerční záležitostí a nikoli citovou, jako pro ostatní ženy. Sexuální pracovnice většinou totiž v práci orgasmu nedosahují, nebo ho jen předstírají.

Kdyby ženy toužily po sexuálním uspokojování stejně jako muži, jistě by silnice E 55 lemovaly i zástupy prostitutů poskytující služby sexuchtivým dámám. Zrovna tak podniky s nabídkou erotiky pro dámy by se staly stejně rozšířeným a výnosným byznysem jako podniky s nabídkou erotiky pro pány.

Zatímco muži sexem uvolňují své napětí a po souloži většinou (pokud hned neusnou) hýří dobrou náladou a někdy i něžností, partnerka nenaladěná na milování nemusí ani dosáhnout orgasmu. Často splní jen svou manželskou povinnost pro klidnou atmosféru domova, protože neuspokojený partner bývá vzteklý, nervosní a dovede udělat pěkné dusno celé rodině.

A jelikož pánové nechápou, že na rozdíl od nich potřebuje jejich partnerka na sex naladit, aby se mohla uvolnit, tak často na větu - dneska mě bolí hlava - reagují poznámkou: Třeba tě pak přestane bolet, místo toho, aby se pokusili svou drahou nějakými něžnostmi na milování naladit.

Samozřejmě ani jejich snaha o naladění na erotickou strunu nemusí slavit úspěch. Často se totiž za bolením hlavy skrývá citová frustrace, starosti o děti, či hormonální hladina, která ovlivňuje ženskou touhu na milování. A tak by si partnerka místo milování raději popovídala, nebo se jen pomazlila, či schoulila do náruče své drahého.

Za bolením hlavy se však může skrývat i nějaký prohřešek partnera, o němž on nemá ani tušení. Jelikož ženy mluví nepřímou řečí a čekají, že partner jejich šifry rozluští. Zrovna tak se za ním může skrývat nová láska.

Z uvedených faktů jasně vyplývá, že mužské sexuální touhy může k jejich úplné spokojenosti ukojit pouze prostitutka nebo nymfomanka, od těch totiž neuslyší větu: Bolí mě hlava.


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz