Co přinesl právě končící týden

zpět

Podzim je období, které má sice svůj půvab, a to nejen díky náhlé a nezvyklé barevnosti přírodní krajiny, ale stejně tak se dá o podzimu hovořit jako o nepříjemné, sychravé a kalné čtvrtině roku, bez níž bychom se jistě obešli. Klasickým podzimním tématem je vytápění a případná příprava na zimu. Nezaskočí vás první mrazy a více než chladná rána?

Vytápět obytný interiér se dá mnohými způsoby a je to právě zajišťování energií a tepla domácnostem, které patří mezi výrazné poškozovatele životního prostředí. Ovšem dá se to dělat i ekologicky a k tomu také levně.

A topit se dá nejen ekologicky a levně, ale k tomu je možné-při takovém pragmatickém a současně uvědomělém jednání . vytvářet příjemnou atmosféru. Mluvíme teď o krbových kamnech, kterým se na www.living.cz věnujeme od konce léta poměrně pravidelně.

Vytápění je svým způsobem v podstatě o tepelném komfortu, o tom, jak se doma cítit co nejlépe a zároveň je asi potřeba mít na zřeteli také ekonomickou stránku věci. A pokud vám správně netěsní okna, tak pak budete muset topit ještě víc a nebo si je jednoduše samy dodatečně zaizolovat obyčejnou izolační páskou. Stejně tak bude potřeba obléknout váš dům podle podzimní módy a to ani ne tak z nějakých estetických pohnutek, ale spíše ve smyslu zateplení a vůbec přípravy na zimu.

Pro ty, kteří mají štěstí a nebo jednoduše potřebu vlastnit či jen užívat obytný exteriér v podobě teras či zahrad, je pak podzim poněkud méně přívětivým obdobím, neboť sezení venku už teď v říjnu není úplně příjemné, tedy pokud člověk nemá potřebný teplený zářič.

A abychom nemluvili jen a jen o vytápění, tak si také můžete přečíst článek o tom, zdali tedy kuchyň z lamina či z masivu....a nezapomeňte také na vaší zahradu.

Zdroj: www.living.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz