Colours of Ostrava

zpět

Přiblížil se termín konání dalšího festivalu. Ve dnech 16.7.-19.7. můžete navštívit oblíbený festival Colours of Ostrava. Můžete se těšit na spoustu známých kapel, DJ, na divadelní představení, workshopy a besedy.

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Od roku 2012 se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic - bývalém areálu hutí, dolů a železáren. První ročník proběhl v roce 2002. Colours of Ostrava je držitelem ceny Anděl za Hudební událost roku 2005 a 2006. Zároveň získal ocenění za nejlepší hudební akci roku 2004, 2005 a 2006 v anketě ALMA (Akropolis Live Music Awards) v kategorii koncert/festival roku.

V historii festival přivezl do Ostravy řadu hvězd, např. Grinderman, Robert Plant, ZAZ, Alanis Morissette, Cranberries, Sinéad O´Connor, Bobby McFerrin, Mariza, Salif Keita, Jamie Cullum, Janelle Monáe, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons, Jan Garbarek, Gipsy Kings, Kronos Quartet, Michael Nyman nebo Animal Collective, tak i kvalitní jména z oblasti jazzu, world music, rocku, popu i alternativy.

Kdo vystoupí:

Například Bjork, Kasablan, Rudimental, St.Vincent, Clean Bandit, Swans, Owen Pallett, Dillon, Other Lives aj.

Vstupenky:
2.390 Kč: 1. 6. - 13. 7. 2015 - aktuální platná cena
2.500 Kč: od 14. 7. 2015 na místě festivalu

Kdy:
16.7. - 19.7.2015

Více informací, doprava, mapy, parkování, ubytování, jídlo:
www.colours.cz/prakticke/doprava

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz