Cvičení

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o cvičení: 30
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 5
26. října 2018 |Zdraví

Hormonální jógová terapie pro ženy

Cvičí ji hlavně ženy, ale na sestavu pro muže nedá dopustit například ani herec Jiří Langmajer. Účinky jsou velmi silné, po emoční a tělesné stránce se člověk po cvičení cítí jako znovuzrozený. Více v rozhovoru jedna z tváří této metody v České republice, paní Magda Semelová.

27. srpna 2014 |Zdraví

Beach volejbalem k pohádkové postavě

Léto, teplý vánek, sluncem vyhřátý písek… to není jen působivá fráze cestovních kanceláří na populární zahraniční destinace k trávení dovolené u moře. To všechno, spolu s krásným opálením, sexy postavou, se zlepšením fyzičky a příjemným odreagováním nabízí beach volejbalové kurty.
15. července 2014 |Zdraví

4 přínosy cvičení jógy pro vaše zdraví

Vědecké studie prokazují, že cvičení jógy příznivě ovlivňuje kvalitu našeho fyzického i duševního bytí. Pojďme se podívat na 4 oblasti, ve kterých nám jóga prospívá.
21. června 2013 |Zdraví

Regenerace a růst svalů

Proč svaly bolí? Při sportovních výkonech využívá organismus především dva zdroje energie - cukry a tuky. Energie z tuků teoreticky vystačí i na pohyb nepřetržitě trvající několik dní, ale může být využita pouze za dostatečného přísunu kyslíku, přeměna energií se musí pozvolna ,,nastartovat".
17. dubna 2013 |Zdraví

Hubnutí pomocí sporttesteru

Jaro už je v plném proudu a léto se k nám blíží mílovými kroky a mnoho z nás se zamýšlí nad tím jak shodit přebytečná kila, která jsme nabrali nejen díky vydatným obědům. V zimě si každý rád dopřeje trochu více dobrot. Ale brzy přijde čas tílek, sukní a šatů.
8. srpna 2012 |Zdraví

4 tipy jak jednoduše zhubnout

Snem každé ženy je mít hezkou a souměrnou postavu. Zvláště teď v létě. Občas bohužel moc času na pravidelné cvičení nezbývá. Pokud si ale vše dobře zorganizujete, je možné v podstatě cvičit i u úklidu, u televize, chce to jen ty správné pomůcky a pevnou vůli.
Článků o cvičení: 30
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 5

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz