Cvičení

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o cvičení: 30
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 5
3. května 2012 |Zdraví

Netradiční sporty pro jaro jako stvořené

Máte po dni plném stresu hlavu jako pátrací balon, jste unavení a nemáte na nic náladu? Můžete se sice vymlouvat na jarní únavu, ale příčinu nejspíše naleznete v nedostatku pohybu. Tělo se po zimě potřebuje zbavit nahromaděných škodlivin.
23. února 2012 |Zdraví

5 výhod ranního cvičení

V kterou dobu je nejlepší cvičit? Ráno, odpoledne, večer? Většina odborníků vám řekne – kdykoliv. Nejdůležitější je, abyste se hýbali, co nejvíc můžete.

18. října 2011 |Zdraví

Ploché bříško a perfektní držení těla díky jednoduchému cvičení

Neholdujete náročnému cvičení, při kterém se celá zpotíte a ještě dlouho nemůžete popadnout dech? Jóga, ajurvéda atd.... To vše už máte vyzkoušené, a už vás to moc nebaví? Nebo jen chcete vyzkoušet zase něco jiného? Pak tu pro vás mám docela nový styl cvičení - Pilates.


20. září 2011 |Zdraví

6 důvodů, proč brát cvičení jako zábavu

Cvičení je zbytečné plýtvání silami, říkají si ty z nás, které aktivní pohyb příliš neláká. Přitom taková návštěva fitka nám po všech stránkách může jen prospět. Stačí najít správnou motivaci.13. června 2011 |Zdraví

Nemůžete už běhat? Co takhle plavání - plavat jako ryba, to je ono

V lednu 2001 mi můj ortoped doporučil, abych se poté, co jsem po zranění kolena ukončil svou 21-letou kariéru běžce na dlouhé tratě, začal věnovat plavání. Vždy jsem rád chodil do bazénu, ale nikdy jsem se nepokládal za plavce. Také jsem opravdu nerad plaval bazény. Ale od té doby, co jsem byl omezen zraněním, chtěl jsem se pokusit o to být dobrým plavcem. A jak se dalo očekávat, potřeboval jsem pomoc.

30. května 2011 |Zdraví

Jak posilovat břicho?

Chtěli byste mít pěkné vypracované břicho, po kterém by ženy toužebně pokukovaly? Cvičíte, ale výsledky se ne a ne dostavit? Poradíme vám, jak si pověstný "pekáč buchet" obstarat. Pokud se budete řídit našimi radami, zažijete v létě na pláži vytoužené ovace.

Článků o cvičení: 30
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 5

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz