Cvičení

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o cvičení: 30
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 5
27. března 2011 |Zdraví

Jak se vymanit z cvičební lenosti?

Když stanovuji se svými klienty plán v oblasti zdraví, s mnohými narážím na jednu velkou překážku a to: Jak se vymanit z lenosti a přesvědčit se chodit pravidelně cvičit? I já osobně jsem častokrát v minulosti bojovala, zůstat doma v teple nebo jít a mořit své tělo v posilovně? Častokrát nade mnou vyhrála moje vlastní hlava.

26. listopadu 2010 |Zdraví

Pět Tibeťanů a rituál

Jak si posilovat zdraví, duševní pohodu, autoritu a rozvíjet svou osobnost? Nemůžeme změnit realitu, ale můžeme změnit sebe a bojovat proti nezdarům? Vnitřní změnou svých návyku, zbavíme se závislosti na lidech a věcech. Spoléhejme sami na sebe. Lidský život je vzájemné závislý na přírodě a na současné realitě.

16. listopadu 2010 |Zdraví

Proč je v plavání technika důležitější než kondice

Sportovci kombinující více sportů mají tendenci trénovat plavání tak, že plavou více nebo zvyšují úsilí. Zkušenosti z běhu a jízdy na kole přesvědčují, že více tréninku znamená lepší výkon. Ale plavání má mnohem více společného se sporty, jako jsou tenis nebo lyžování.

29. září 2010 |Zdraví

Plavání - zdravá aktivita pro volný čas

Plavání je jednou z nejpopulárnějších tělesných aktivit. Pokud je prováděno správně, přináší radostný zážitek, který posiluje zdraví a zlepšuje fyzickou kondici. Plaváním se zvyšuje síla, vitalita a pohyblivost celého těla.

4. srpna 2010 |Zdraví

Pilates je cvičením pro zdravé tělo i krásnou postavu!

Cvičí kolem vás kamarádky a kamarádi pilates a vy se stydíte zeptat, co to vlastně dělají? Pilates je metoda unikátního cvičení, která nám nejen posílí tělo a naučí nás rovně stát, ale také nás přiměje správně dýchat. Přestanou vás nejen bolet záda z věčného sezení u počítače, ale také se vám pročistí hlava a dosáhnete psychické pohody.

21. července 2010 |Zdraví

Zvolte si druh aerobiku, který vám nejvíce sedne

Aerobik je bezesporu prověřený a účinný způsob cvičení. Zdravý pro naše tělo, prospěšný naší postavě, ale ten klasický také nudný pro naši mysl. Pořád jen opakující se prvky poskládané do stále stejných sestav. Vyzkoušejte nové a zábavnější druhy tohoto cvičení, budou vás bavit!

Článků o cvičení: 30
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 5

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz