Cvičení

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o cvičení: 30
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 5
14. dubna 2010 |Krása

Břišní tanec - fenomén dneška

Tanec rodiček nebo tanec harémů? Orientální nebo také břišní tanec je někdy považován za nejstarší tanec na světě. Prameny přinášejí různé informace o tom, kdy a kde přesně vznikl. Kořeny břišního tance lze hledat snad již v dobách antiky.

5. února 2010 |Zdraví

10 největších omylů o posilování

Snažíte se už delší dobu pravidelně chodit do posilovny, ale pořád tomu nějak nemůžete přijít na chuť? Tam chodíte jen s největším sebezapřením a domů se vracíte unavení a rozlámaní? Nechápete, jak to druhé může tak bavit? Možná jste své cvičení vzali jen za špatný konec. Třeba se jen řídíte špatnými zásadami. poradíme vám, čeho se při dalším cvičení vyvarovat.

17. dubna 2009 |Zdraví

Využijte čas se svým chlupatým kamarádem užitečně – získejte kondici při dogtrekkingu!

Ne nadarmo se říká – "pes je nejlepší přítel člověka". Vždyť pes je skutečně jediný kamarád, kterého si můžete koupit. Za symbolickou částku získáte zvířátko, které se vám za správnou pozornost a péči odvděčí celoživotní láskou a oddaností. Mimo lásky, legrace a radosti, do vašeho života také vnese možnost věnovat se do této doby pro vás neznámým aktivitám a činnostem. U toho také shodit nějaké to kilo, udržet si kondici nebo si len trochu vyčistit hlavu od stresu. Věnujte se svým psem ve svém časem nové módní aktivitě – dogtrekkingu. A co vlastně dogtrekking je? V podstatě je to orientační pochod se psem.

13. března 2009 |Zdraví

6 cviků na oteklé nohy

Oteklé nohy trápí mnoho lidí. Většinou se však dá tento problém jednoduše vyřešit. Stačí několik jednoduchých cvičení ráno a večer a budete se cítit o 100 % lépe.

8. března 2009 |Zdraví

Známe 20 nejlepších sportů a činností, při kterých zaručeně zhubnete!

Pokud změníme svůj jídelníček, avšak budeme se povalovat na pohovce u televize a ven vystrčíme nos jedině tehdy, když jdeme nakoupit, můžeme si o krásné postavě skutečně jen snít. Inspirujte se proto některými z našich dvaceti tipů jak vylepšit svou postavu a začněte svůj sen realizovat! Máme pro vás dvacet činností, při kterých zaručeně spálíte dostatek kalorií a zhubnete! A nejde vždy jen o sport. Kolikrát se stačí pustit doma do úklidu.

14. února 2009 |Zdraví

Hejbejte se

Všimli jste si, že přehoupnutím hodinové ručičky přes dvanáctku v noci ze Silvestra na Nový rok, se mění náplň reklam? A že místo lákadel jídla na nás útočí zaručené tipy na hubnutí, přípravky pro ideální postavu a nabídky bezbolestných zákroků?

Článků o cvičení: 30
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 5

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz