Cvičení

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o cvičení: 30
předchozí stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 5
5. ledna 2009 |Zdraví

I vaše oči potřebují tělocvik

Všichni velmi dobře víme, jak důležité je procvičovat všechny svaly našeho těla, dopřávat tělu dostatek pohybu, tím ho dělat krásnějším a udržovat ho v dobré kondici. Proto sporty jako jóga, aerobic, plavání nebo posilování jsou běžnou aktivitou, kterou často vyhledáváme. Avšak nejen svaly těla si zaslouží pozornost, stejně jako procvičovat naše tělo můžeme procvičovat i oči! Tělocvikem vaše oči udržíte zdravé a pomůžete jim minimalizovat únavu a napětí v nich.

12. března 2008 |Zdraví

Zábavné cvičení s overballem

Cvičení s malým měkkým míčem tzv. overballem poskytuje zajímavé možnosti pro procvičení všech svalových partií, a to jak při protahovacích, tak i posilovacích cvicích.

16. února 2008 |Zdraví

Zhubněte a zpevněte postavu na rotopedu

Toužíte-li zlepšit vaši fyzickou kondici, posílit hýžďové, stehenní a lýtkové svaly, cvičení na rotopedu je pro vás ideální. Rotoped se postará o rychlé spalování kalorií a nabraná vánoční kila půjdou snadno a rychle dolů. Tak proč si nezapnout večer po práci "Zoufalé manželky" a hodinku u toho příjemně posilovat?

14. srpna 2006 |Zdraví

Strach z vody - jak ho překonat?

Strach z vody je velký nepřítel plavání a brání lidem vychutnat si nadnášení vodou a uvolnit své tělo. Může způsobovat i izolovanost od přátel a kamarádů, se kterými by rádi trávili svůj volný čas, ale jejich obava z vody je silnější a proto se vodním radovánkám raději vyhýbají.

5. srpna 2006 |Zdraví

Brusleme i v létě

S příchodem prvních letních sluneční paprsků můžeme vídat čím dál tím více bruslařů. Letní sezóna je v plném proudu a na cyklostezkách se kromě cyklistů vyskytuje velké množství inline příznivců. Pokud uznáváme jen klasické bruslení na ledě, děláme velkou chybu. Inline bruslení sice vypadá jako jednoduchá záležitost, ale chce to cvik a hlavně dobrou výbavu, která je podstatou skvělé jízdy.

31. května 2006 |Krása

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Tato metoda je pojmenována po svém objeviteli Dieteru Dornovi, majiteli pily v městečku Lautrach v Německu. Dieter Dorn si sám poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kmene a nemohl se narovnat.

Článků o cvičení: 30
předchozí stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 5

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz