Dárek na poslední chvíli - útok na zlatnictví

zpět

Štědrý den je tu cobydup a přesto se mezi námi najdou tací, kteří s nakupování dárků pro své milé ještě nezačali. Možná měli i snahu, ale odradily je už měsíc nacpané obchodní domy.

Co teď? Co a kde pořídit? Možným řešením vašeho akutního problému je návštěva obchodu s klenoty. Malou krabičkou obsahující nějaký šperk uděláte radost ženě každého věku (dcera, maminka, babička, partnerka?) ale někdy i muži.

Tak, teď už víte, kam jít, ještě vymyslet, co koupit. Můžete samozřejmě vtrhnout do obchodu a čekat, co vás ?praští? do očí, ale lepší bude, trochu o dárku pouvažovat. Nosí rád/a šperky? Upřednostňuje zlato nebo stříbro? Pokud nevíte a chcete zariskovat, tak žluté zlato je oblíbenější u starší generace, mladí milují věci stříbrné a střední věk má rád obojí.

Od koupě prstýnku vás budu trochu odrazovat, protože trefit jeho velikost je velká sázka do loterie. Když se rozhodnete pořídit náušnice, zamyslete se, zda má vůbec budoucí obdarovaná v uších dírky.

Řetízkem nic nezkazíte, hodí se pro muže i ženu a pokud chcete i přívěsek, pečlivě vybírejte. Milovnicím horoskopů se zavděčíte přívěskem s hvězdným znamením, ale darovat můžete i něco neutrálního. Nějaký zajímavý tvar, který nemá zvláštní význam. Pro muže je vhodnější samotný řetízek. V klenotnictví vám ukáží, který regál je zaměřený pro pány tvorstva. Potěšíte ale také náramkem, který by neměl být úplně obyčejný, aby nepůsobil, že při výběru dárků pod stromeček nemístně šetříte.

Vybírejte v klidu a na nákup si udělejte dostatek času. Chcete-li něco s kameny, vzpomeňte si, jaké barvy jsou u vám blízkého člověka oblíbené. Preferuje nějakou? Pokud nevíte, máte dvě možnosti. Koupit tu, která se líbí vám nebo šperk s kamenem čirým (křišťál, zirkon, diamant), který se hodí k jakémukoli oblečení. Důležité také je, zda koupit šperk jemný a decentní nebo masivnější. Někdo masivní a výrazné šperky miluje, ale většina lidí má ráda nenápadnost. Jestli nevíte, že právě masivní věci váš člověk upřednostňuje, sáhněte spíše po jemném provedení. Při výběru pro babičku a maminku se hodí věci v klasickém stylu, mladou dívku potěší něco originálního a moderního. Konečná volba je na vás a já držím palce, aby se vám výběr zdařil.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz