Děti Ráje

zpět

Kamarádi do deště se vrací jako DĚTI RÁJE!!!
Známe jména hlavních hvězd mediálně sledovaného muzikálu DĚTI RÁJE! A nejsou to jména jen tak ledajaká. Po téměř 18 letech se znovu sejdou „Kamarádi do deště“ Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi. Ti budou vystupovat v rolích DJů, přičemž pro Sagvana je to vůbec první divadelní role. V hlavní ženské roli se pak představí Iveta Bartošová. Další obsazení vzejde z druhého kola konkurzu, které probíhá právě v těchto dnech.
Muzikál o tom, jak jedna písnička ve víru diskotékového třeštění rozdělila Evu a Michala a jak je zase dala dohromady. Důvěrně je znáte. Buď to byly písničky vašeho mládí, nebo mládí vašich dětí či rodičů. Nestárnou, jsou tady pořád. Možná vás i štvou, ale určitě je zbožňuje někdo, koho znáte. Samy si říkaly o muzikál. Tak jsme to zkusili ! Písničky Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka, Pavla Vrby a skupiny Kroky hrají v muzikálu Sagvana Tofiho hlavní roli. Možná je tenhle příběh, který začal na diskotéce v 80. letech i vaším příběhem. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled. Mládí bez ohledu na to, kolik vám dneska je. Čas na blbnutí je vždycky, zvlášť když k tomu hrají Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a další ze třiceti legendárních písní.
Režie se ujal Petr Novotný, renomovaný muzikálový režisér, jehož inscenace se staly legendami. Za všechny jmenujme Jesus Christ Superstar, Les Misérables – Bídníci nebo Miss Saigon.
Hudební aranžmá má na starosti Michal Dvořák, někdejší člen legendární skupiny Lucie a dnes úspěšný skladatel.
Premiéra je plánovaná na 14. listopadu 2009.
Děti Ráje budou uvedeny v Muzikálovém divadle Goja Music Hall.

Zdroj: www.detiraje.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz