Diety

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o dietách: 46
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 8
27. března 2013 |Krása

Získejte štíhlé tělo podle svých představ

Ze všeho nejdřív je třeba zmínit jednu nepříliš příjemnou pravdu, a sice že bez pravidelného cvičení a jistého odříkání vaší vysněné postavy dosáhnete pouze stěží. Nabízíme pár praktických a účinných tipů, jak na své postavě zapracovat.
23. srpna 2012 |Krása

Odhalte tajemství krásné postavy

Hned na počátku je třeba říci, že krása je pojem velmi relativní. Zejména fyzická krása. V období baroka byly za krásné považovány ženy, které by dnes byly označeny za obézní, a ty dnešní štíhlé krásky by v baroku neměly šanci na označení “krásné”. Proč tedy tolik podléháme představám o ideálu?
17. dubna 2012 |Krása

Jarní očistné kúry

Jelikož máme již jaro v plném rozkvětu a letošní dlouhá zima na nás jistě zanechala své. Je třeba naše těla řádně vyčistit od toxinů, které jsme si tak pracně v tělech ukládaly. Právě detoxikační diety mohou tělu pomoci se zbavit odpadových látek a toxinů z vnějšího prostředí.
6. dubna 2012 |Krása

Inspirujte se při hubnutí cennými poznatky o životosprávě

Otázka optimální životosprávy není jednoznačná - každý potřebuje něco jiného. Věda stále přináší nové informace o tom, jak jíst, jak velké intervaly mezi jídly dodržovat, co jíst a čemu se naopak vyhnout apod. Zamyslete se proto sami nad sebou a nad svou životosprávou a napište si na papír, co přes den sníte. I bez lékařských poznatků uvidíte sami, v čem asi bude problém.
29. března 2012 |Krása

Odlehčení jídelníčku

Nadváha s sebou přináší obrovská zdravotní rizika a hovoří se o ní jako o epidemii 21. století. A kardiovaskulární choroby, které velmi úzce souvisí se zdravým životním stylem, jsou u nás největším zabijákem, který ročně usmrtí 60 000 lidí. Češi patří mezi nejtlustší národy v Evropě, pětina z nás je obézní a dalších 30 procent má nadváhu. Návod na rozumné ozdravění životního stylu, který prospěje tělu a ulehčí srdci přitom není tak složitý.

16. března 2012 |Krása

Je dělená strava vhodná dieta právě pro vás?

Je to vlastně úprava jídelníčku a tím celého životního stylu. Dělená strava je založena na rozdělení potravin do tří skupin (bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny) podle způsobu zpracování v trávicím traktu. Dělená strava znamená, že při konzumaci během dne nejíme dohromady bílkoviny spolu se sacharidy. Celý den jíme buď bílkoviny nebo sacharidy a tyto dny střídáme. Neutrální skupinu můžeme konzumovat buď samotnou nebo ji kombinovat s oběma skupinami.

Článků o dietách: 46
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 8

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz