Dolaďte svůj outfit třpytivými šperky

zpět

Také jste tak nedočkaví a nemůžete se dočkat teplých letních dnů plných sluníčka, koupání, pohody a večerního posezení? My také, ale už teď víme, jak si navodit tu správnou letní atmosféru. Nechte se inspirovat…


Prsteny Bubble
Tyto prsteny jsou jedinečné na našem trhu. Nejen že jsou dekorovány barevnými krystaly Swarovski, ale mají jednu úžasnou vlastnost a to, že se s těmito prsteny můžete koupat, klidně i v moři, jsou tedy ideálním společníkem pro letní doladění vašeho outfitu! Budete ladit s vašimi plavkami, s prstenem z kolekce Bubble na pláži zazáříte, tak si to užijte ;-)

alt. text
Náramky Vesper
Dalším letošním hitem jsou náramky značky Vesper. Jsou dlouhé a omotávají se kolem ruky, takže záleží na samotném nositeli, jak volný náramek bude chtít, padnou tedy každému. Originální a nápadité barevné kombinace vybízí k nošení několika náramků najednou. Fantazii se meze nekladou.
alt. text

Většina náramků je unisexových, takže se můžete barevně sladit s partnerem nebo partnerkou. Kožené náramky Vesper můžou být doplněny perlami, tygřím okem, jaspisem nebo křišťálem.
alt. textNáramky Troli
Neméně okouzlující záležitostí jsou náramky Dazzle od značky Troli. Jedná se o kombinaci umělé kůže a třpytivých krystalů Swarovski v různých barevných odstínech. Třpytivé doplňky jsou pro tohle léto jako stvořené.
alt. text


Léto je za dveřmi a jak se na něj připravíte vy?Zdroj: www.sperky.cz/magazin


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz