Dopřejte si uvolněnost a pohodu masáže

zpět

Existuje způsob, jak si zachovat mladistvý vzhled a rozzářené oči, aniž byste musely nutně podstoupit plastickou operaci nebo si nechávat na klinice tajně vpichovat botox do kůže. Tím způsobem je velmi příjemná mikromasáž očního okolí s viditelným zpevňujícím efektem.

Tato mikromasáž je velmi účinná, bezbolestná a nestojí vás v porovnání s dalšími metodami mladistvého vzhledu ?majlant?. Není nic jednoduššího než se nechat příjemně hýčkat a masírovat, máte-li problémy s hlubšími vráskami kolem očí.

Pravidelnou mikromasáží očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí a zmenšují váčky pod očima. Také se snižuje nitrooční tlak a posiluje zrak. Mikromasáž napomáhá i k lepšímu zprůchodnění dutin. Krom oblasti kolem očí má mikromasáž blahodárný účinek i na obočí, které během let klesá.

Masáží dochází k promaštění a prokrvení kůže a díky tomu se oddaluje proces předčasného stárnutí a tenčení kůže. Ačkoli se to nezdá tak také dochází k vyplavování toxinů, které jsou odváděny do lymfatických cest. Masáž podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očního okolí jsou jemné hladivé tahy, kroužkování, poklepy a poštipy, které na sebe navazují. Při masáži dochází k jejich postupnému střídání se s mírným tlakem.

Je zvyšována pružnost a výživa pokožky v místech, která jsou nejvíce ?zasažena? stresem, únavou a škodlivými vnějšími vlivy.

Mikromasáž očního okolí patří mezi kosmetické úkony, takže je poměrně dostupná. Můžete si na ní zajít do kosmetického salónu či si přímo udělat masážní kurz. Celá procedura v salónu krásy trvá 30 ? 45 minut a cenově se pohybuje kolem 200 ? 350 Kč a to podle aktuálního ceníku daného salónu.

Pokud by se vám tato příjemná záležitost zalíbila natolik, můžete absolvovat kurz pro mikromasáž očního okolí. Cenová relace tohoto kurzu je kolem 1000 Kč a výše.


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz