Drobné šperky z chromu a mosazi

zpět

Koupelna, byť sebekrásnější, by byla jen nepraktickou galerií na dívání kdyby nebylo šikovných maličkostí. Takových, které z ní teprve udělají místo, kde se v nerušeném soukromí cítíme dobře, kde je o nás s láskou pečováno a vše je uzpůsobeno pro naše pohodlí.

koupelna


KRÁLOVSKÁ KVALITA
Koupelnové doplňky předního švédského výrobce, firmy Smedbo, vynikají skandinávskou kvalitou a charakteristickým, ve své jednoduchosti dokonalým, designem. Firma, která úspěšně funguje již víc jak čtyřicet let a své produkty donedávna nabízela téměř výhradně na zahraničních trzích, přichází oživit i naše, české, koupelny. Právem se pyšní pověstí jednoho z předních výrobců v oblasti koupelnových doplňků. Díky kvalitě svých výrobků a služeb si Smedbo vysloužilo ocenění "Royal Warrant" od švédského krále, Jeho Veličenstva, Krále Carla Gustafa XVI. Získání této královské záruky spočívá ve splnění několika kritérií. Cenu vždy udílí panovník spolu se soudním dvorem, výrobce si o cenu nikdy nežádá. Impuls k udělení ocenění vždy pochází přímo od krále, o to cennější je získání této prestižní trofeje.

koupelna


DOKONALÝ MATERIÁL
Každý komponent je vyroben z mosazi, která je tvořena kvalitní slitinou zinku a mědi, speciálně míšenou pro pevnost a kvalitu finálního produktu. Finální vzhled doplňků respektuje odlišná přání a potřeby klientů, od jednoduše leštěného nebo kartáčovaného chromu či mosazi až ke kartáčovanému niklu a kombinacemi se speciálním dřevem nebo akrylátem. Specialitou je pak lakování každého výrobku jemnou vrstvou speciálního epoxidového nátěru, díky kterému jsou produkty odolnější vůči usazeninám vodního kamene, mechanickému otěru a pomůže také ke snadnějšímu udržování výrobku. Zakoupením doplňků Smebdo péče o zákazníka nekončí, spolu s výrobkem klient získává také kvalitní servis a to i dlouho po záruce.

koupelna


PRO KAŽDÉHO NĚCO
Přání klientů jsou různá a strefit se každému do jeho vkusu je nesmírně složité. Proto také výrobce nabízí více typových řad, které respektují jak konkrétní styl koupelny, tak i zvyklosti klienta. Někdo si libuje v romanticky zdobeném stylu, jinému spíš vyhovují jednoduché přímé linie. Aby doplňky splňovaly krom estetické funkce také praktickou, nabízí jednotlivé řady množství prvků, z nichž každý má ještě další varianty rozměrové. Nejčastěji požadujeme nejrůznější háčky a věšáčky, kelímky na zubní kartáčky a poličky, oblíbené jsou také dávkovače mýdla a do sprchy rohové poličky na šampony. Dokonalou harmonii doladí galerky s osvětlení. Toaletu vybavíme držákem i zásobníkem papíru, či stylovou nádobou na štětku.

koupelna


ŠETRNÁ ÚDRŽBA
I když povrch doplňků je do značné míry odolný vůči nešetrnému zacházení, nevydrží všechno. Pro dlouhotrvající bezchybný vzhled je nesmírně důležitá pravidelná, ale hlavně šetrná údržba. Naštěstí nejsme odkázáni už jen na sodu a abrazivní písek, obchody nabízejí vhodné, neagresivní čisticí prostředky, které si hravě poradí i s odolným vodním kamenem a usazeninami. Ke každodenní údržbě pak zpravidla bohatě postačí mýdlová voda a měkký hadřík k přeleštění povrchu.

koupelna


Kompletní sortiment výrobků SMEDBO najdete na www.smedbo.cz

TEXT: Zuzana LANGOVÁ, Sanita.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz