Druhá míza

zpět

Ten kdo si myslí, že si teď počte o nevěrných či poblázněných mužských, bude zklamán. Ne že by se, co se tématu týče, muži polepšili. To ani náhodou. Jen se mi to téma zdá už "omleté". Zato ženská poblázněnost, je tak trochu tabu...

Maminka mé kamarádky opustila prvního manžela včetně dvou malých dětí, aby založila nové štěstí s mužem o mnoho mladším, kterému porodila dalších pět ratolestí. A výsledek? Manželovi pokorně sloužila, zavazovala mu boty a na oplátku se nechala jeho nevěrami a žárlivými scénami utýrat až k s mrti. Teprve nedávno jsem se od kamarádky dozvěděla proč vlastně ona tak opovrhuje ženami, které se bezhlavě vrhají do nových vztahů. "Co takové Káči kolem sebe dokáží nadělat za paseku!", vzteká se. ?Jako kdyby osleply a ohluchly! Nevidí, nebo ani nechtějí znát, minulost svých partnerů, nevadí jim jejich předchozí ztroskotaná manželství.

A všichni kolem ní jí její štěstí závidí! On si ji přece nebere pro peníze ani pro slávu! Ani proto, aby se po jejich mozolech vyšplhal na teplé místečko! Kdepak! A taky není alkoholik! A už vůbec není pravda, že by ji někdy jako stárnoucí a většinou už bez peněz, opustil!" A tak se taková poblouzněná žena pro jistotu rozejde se všemi, kteří ji varují a myslí to s ní dobře. Přestane se dokonce stýkat s rodiči, sourozenci, přáteli, i se svými dospělými dětmi. Bez mrknutí oka dá pryč i svého věrného psa, aby se partnerovi zavděčila. Naštěstí to ale příroda zařídila tak, že matky svoje dítě přijmou vždy, ať chudé, či bohaté... Nadarmo se přece neříká "Moudrá matka příroda".

Myslet srdcem lze, ale mozek se nevyplácí vynechávat.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz