Dům a byt

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o domu a bydlení: 86
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 15
5. dubna 2019 |Bydlení

Jak na čistou domácnost bez toxinů

Období předvánočních úklidů vrcholí. Mít čistou domácnost znamená především mít domácnost bez toxinů. A na to bohužel mnoho z nás zapomíná… Nechte se inspirovat našimi tipy, jak snadno, rychle a bezpečně uklidit.
5. dubna 2016 |Bydlení

Tipy na domácí čištění koberců

Každý z nás, kdo má doma koberce, se dostane do situace, kdy je potřeba koberce vyčistit. To bychom měli dělat pravidelně a ne čekat na to, až budou koberce zašlé. Někdy se stačí zbavit jen čerstvých skvrn, jindy jsme nuceni přistoupit k razantnější očistě.
22. února 2016 |Bydlení

Jak vymalovat obývací pokoj?

Obývací pokoj je místnost, ve které trávíte většinu volného času. Je tedy třeba si pořádně rozmyslet, jak tento pokoj vymalovat, aby to vyhovovalo celé rodině. Jaké jsou trendy při výběru vhodných barev, čeho se naopak vyvarovat? Poradíme vám triky a vychytávky, jak na to.
11. ledna 2016 |Bydlení

Nástěnné hodiny Discoclock - originální a ekologické

Milujete originalitu a nevšednost? Hledáte interiérový doplněk, který by podtrhnul vaši domácnost? Pokud ano, inspirujte se bohatou a rozmanitou nabídkou značky Discoclock. Tyto nástěnné hodiny vás jednoduše nadchnou.
23. listopadu 2015 |Bydlení

Levandule vám provoní domov

Levandule se prodává ve formě čaje nebo éterického oleje, který je oblíbený do aromatických lamp. I sušená levandule je velmi oblíbená, krásně provoní domov a pomůže při usínání. Navíc odpuzuje moly.
8. října 2015 |Bydlení

Jak upravit domov dětí s atopickým ekzémem

Úprava domácího prostředí v případě atopického ekzému u dítěte je ještě mnohem důležitější než v případě dospělého. Právě v dětském věku začíná riziko vzniku alergie na roztoče, kteří se nacházejí v domácím prachu a bývají jedním z nejčastějších alergenů vůbec. Proto je třeba celý byt upravit tak, aby se v něm zmírnila prašnost.
Článků o domu a bydlení: 86
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 15

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz