Dům a byt

Výběr dle tématu

Bytové doplňkyZahradaDům a byt


Článků o domu a bydlení: 86
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 15
24. července 2013 |Bydlení

Jak spát v horkých nocích lépe?

Horké letní noci mohou být rušivým elementem našeho spánku. Pouze lehká deka či odkryté tělo často nestačí k tomu, abychom při horkých nocích měli kvalitní a hluboký spánek.
8. července 2013 |Bydlení

Je nás v bytě mnoho!

Zatímco mnoho rodičů se potýká se syndromem prázdného hnízda, kdy jejich děti odcházejí za prací, nebo zakládají nové rodiny, jiní mají opačný problém. Žijí pod jednou střechou se svými stárnoucími rodiči, spolu se svými dětmi – a pečují o obě tyto generace.
3. června 2013 |Bydlení

Při bydlení jde především o bezpečnost

Domov bývá synonymem bezpečí a pohody, čehosi posvátného, co si každá z nás střeží jako oko v hlavě. O to větší šok nastává, když práh bytu překročí někdo nezvaný a způsobí škodu na majetku, nedej bože na zdraví.
27. května 2013 |Bydlení

Překvapení v prachu pod postelí

Vznikající prach pod postelí představuje rezervoár pro další chemikálie, které se v bytech mohou uvolňovat z úklidových prostředků, kosmetiky, léků, sprejů atd. Jemný prach může člověk nevědomky vdechovat, působí na jeho kůži, může kontaminovat i potraviny a nápoje.
24. dubna 2013 |Bydlení

Antibakteriální vysavače řady Raycop

V každé domácnosti, kde žijeme, nežijeme sami. Byt s nám nesdílejí jen domácí mazlíčci či květiny, ale i řada neviditelných společníků, mezi které zejména patří roztoči, ale i bakterie, viry a plísně.
25. března 2013 |Bydlení

Samolepící dekorace

Samolepící dekorace mohou vhodně vyzdobit váš interiér. Na výběr je z mnoha barev a typů, ať už v abstraktním nebo moderním provedení, nebo v květinových motivech, či v provedení, které je vhodné do dětského pokoje. Záleží jen na vás a vaší fantazii.
Článků o domu a bydlení: 86
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 15

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz