Elizabeth Arden přichází s revoluční péčí o pleť!

zpět

Všichni víme, že život "v poklusu" plný stresu si vybírá svou daň na našem zdraví. A totéž platí i o pleti, jak dosvědčuje také nejnovější výzkum stárnutí pokožky. Vystavení slunečnímu záření a další faktory související s kvalitou životního prostředí i životním stylem nutí pleť neustále na tyto vlivy reagovat. Pokožka se snaží korigovat tyto změny, a tím pádem sama sebe "předbíhá v čase". Postupem času se známky takovéto nadměrné reakce na okolní vlivy začnou akumulovat a Vy si všimnete prvních vrásek a ztráty pružnosti pleti, která postupně ztrácí svůj jas. Vaše pleť v ten okamžik potřebuje více času na regeneraci, aby obnovila své zásoby energie a znovunabyla síly a ochranných schopností.

Je čas ZASÁHNOUT!

Řešení nabízí řada přípravků Intervene od Elizabeth Arden...

kosmetika arden arden


Přípravky Intervene byly vytvořeny proto, aby zabrzdily známky zrychleného stárnutí pleti. A to vše díky technologii BiodorminTM, jejímž základem je rostlinný výtažek - extrakt z cibulky narcisu skupiny Tazetta získaný v době vegetativního spánku této květiny. Studie prokázaly, že tento výtažek má schopnost zpomalovat účinky zrychleného stárnutí pleti! Přípravky této linie jsou určeny ženám od 30 do 45 let.

Dodávají pleti zklidňující hydrataci, aby vypadala svěžejší a plná energie, zatímco ochranný faktor SPF 15 poskytuje široké spektrum ochrany před škodlivým slunečním zářením. Obsažené rostlinné výtažky pomáhají redukovat výkyvy v hladině hormonů a proteinů, podporují přirozenou tvorbu kolagenu, takže pleť je silnější, pevnější a pružnější. A o to přece jde...

Přípravky linie Intervene od Elizabeth Arden můžete zakoupit v internetovém obchodě www.krasa.cz!
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz