Eros Ramazzotti

zpět

Datum konání: 17.11.2009 O2 ARENA

ITALSKÁ SUPERHVĚZDA, EROS RAMAZZOTTI, VYSTOUPÍ V ČESKÉ REPUBLICE! RAMAZZOTTI JE POP-ROCKOVÝ ZPĚVÁK, KYTARISTA, SKLADATEL A PRODUCENT, KTERÝ ZA SVOU PĚTADVACETILETOU KARIÉRU PRODAL VÍCE JAK 40 MILIONŮ KOPIÍ SVÝCH NAHRÁVEK. DO PRAŽSKÉ O2 ARÉNY DORAZÍ PŘEDSTAVIT SVÉ NEJVĚTŠÍ HITY, ALE I NOVÉ ALBUM "ALI E RADICI", KTERÉ BY MĚLO VYJÍT V KVĚTNU LETOŠNÍHO ROKU.

První výrazný úspěch zaznamenal už v roce 1984 na festivalu v San Remu. Jako jedenadvacetiletý nováček soutěžil v rámci klání začínajících interpretů. Předvedl vlastní píseň Terra promessa, což stačilo k tomu, aby vzbudil pozornost jak u publika, tak u lovců talentů hned několika velkých gramofonových fi rem, které o Erose projevili velký zájem, především proto, že byl osobitý. Přinesl svěží melodický styl, v němž se typická italská kantiléna umně mísí s rockem, soulem a blues.

Vášeň, láska a velké emoce na straně jedné, civilní projev, inteligence, hudebnost na straně druhé – to vše najdete i v jeho prvních hitech, které ani po letech neztratily nic ze svého kouzla a mezi které patří: Una storia importante, Adesso tu, Un cuore con le ali, Emozione dopo emozione, Ma che bello questo amore, Senza perdici di vista, La luce buona delle stelle, Solo con te, Se bastasse una canzone - stejně jako jeho první alba Cuori agitati (1985), I nuovi Eroi (1986), In certi momenti (1987), Musice é...(1988) nebo In ogni senzo (1990). Na svém kontě má téměř tři desítky alb. Poslední s názvem "E2" vyšlo před dvěma lety, na letošek pak Eros chystá novinku "Ale I Radici",která je ohlášena na květen.

Už od první poloviny osmdesátých let sklízí Eros Ramazzotti úspěchy nejen po celé Evropě. Například ve Španělsku točí výhradně ve španělštině, což má ohlas rovněž v Jižní Americe a ve Spojených státech, kde je vedle italské také velká španělská komunita. Své publikum však má také v Japonsku, na Filipínách nebo v Austrálii, vystupoval spolu s Eltonem Johnem, Rodem Stewartem, Sheryl Crowovou nebo s Joem Cockerem, a není to tak dlouho, co natočil velmi úspěšný duet s Tinou Turner.

Eros Ramazzotti je oblíben především u žen. Právě spojení jeho přitažlivé sexy vizáže a hlasu s nezaměnitelnou barvou z něj dělá dráždivě svůdný objekt. "Jsem nepolepšitelný romantik," tvrdil v jednom z rozhovorů, ve kterém se dále přiznal, jak moc ho ještě baví fotbal, pobyt na venkově nebo jízda na koni. Jeho život ale určuje hudba.
Nejsou to prý jenom koncerty, televize nebo natáčení videoklipů, ale řadu času se věnuje komponování anebo práci v nahrávacím studiu. V České republice se představí poprvé v rámci samostatného koncertu.

VSTUPENKY VE VŠECH PRODEJNÍCH MÍSTECH SAZKA A.S., NEBO NA WEBOVÉM PORTÁLU WWW.SAZKATICKET.CZ

Zdroj: www.kdykde.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz